Wtorek, 12.12.2017, 346 dzień roku, Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary    
Strona główna Aktualności Forum dyskusyjne Ogłoszenia Galeria zdjęć O nas Kontakt

Modulator SG-U

Modulator SG-U

Postautor: hemi1 » 22 kwie 2013, 12:42

Jak w temacie mam dwie szt. polskich modulatorów SG-U i szukam schemtu podłączenia - kable nie są opisane wiec nie wiem co i jak a nie chciałbym uszkodzić.

W zasadzie to podobno te modulatory nie wytrzymywały dłuższych czasów włączenia i coś tam się paliło, podobno późniejsze edycje były już pod tym względem usparwnione... Dlatego nie wiem czy w ogóle pociągną temat tej mojej beliki świetlnej i syreny

Jakby ktoś wiedział co i jak z tym modulatorem to będę wdzięczny za info - 2 szt mi nie potrzebne więc mogę jeden z nich sprzedać/zamienić.
hemi1

Kraj pochodzenia: Polska

Re: Modulator SG-U

Postautor: Krzysztof Połeć » 22 kwie 2013, 18:45

Hmmm...Jeśli chodzi o instrukcje to wątpię żeby ktoś nią dysponował. Można rozebrać sprzęt i po elektronice dojść które wyjście za co jest odpowiedzialne.
Obrazek
Awatar użytkownika
Krzysztof Połeć
Administrator

Obrazy: 58

Postautor: FachowiecPL » 22 kwie 2013, 20:15

Do tego generatora podłącza się 2 głosniki tubowe unitra-tonsil 10W tego 100W Ci nie pociągnie, wyślij fotki na maila to Ci powiem jak go uruchomić (najlepiej bez pokrywy górnej). Chętnie jeden przygarnę :)
Awatar użytkownika
FachowiecPL

Obrazy: 1

Postautor: hemi1 » 27 kwie 2013, 14:38

Fachowiec dzięki za info. Szkoda, że nie pociągnie głośnika 100W (choć w sumie nie wiem ile ten mój ma bo wszystkie oznaczenia zniknęły z naklejki z biegiem lat...).

Sporo rzeczy jeszcze mi potrzeba do auta więc rzuć mi jakiś temat bo chyba najchętniej bym wymienił SG-U na coś innego (niekoniecznie modulator) :)
hemi1

Wróć do Inne