Wtorek, 20.08.2019, 232 dzień roku, Imieniny Bernarda, Sabiny, Samuela    
Strona główna Aktualności Forum dyskusyjne Ogłoszenia Galeria zdjęć O nas Kontakt

LBO10 Twist

Chcesz sprzedać modulator, lampę, bądź coś innego pasującego tematycznie do naszego portalu? Zamieść bezpłatne ogłoszenie!
Regulamin forum
1. W dziale "Ogłoszenia - Sprzedam" wystawiane mogą być przedmioty związane z tematyką Portalu.

2. W dziale "Ogłoszenia - Sprzedam" można zamieścić swoje ogłoszenie, gdy chcemy sprzedać swój "Przedmiot". Należy obowiązkowo w TYTULE tematu określić co sprzedajemy.

3. W Treści ogłoszenia należy:
- umieścić zdjęcie, ewentualnie materiał wideo sprzedawanego przedmiotu
- podać dokładne informacje:
* opis techniczny, informacje o stanie technicznym sprzedawanego przedmiotu,
* telefon, e-mail lub inną formę kontaktu,
* ewentualnie link do aukcji,
* cenę.

4. Po sprzedaniu przedmiotu należy poinformować w wątku, że ogłoszenie jest nieaktualne!

5. Za zawarte transakcję między użytkownikami Administracja Portalu nie ponosi odpowiedzialności, a w przypadku problemów możemy wyrazić zgodę na użycie treści dla potrzeb organów ścigajania.

Do wszystkich umieszczonych Ogłoszeń należy dodać powyższe informacje aby ogłoszenie spełniało wymagania. Przy braku dodania tych informacji, wszystkie Ogłoszenia łamiące Regulamin zostaną usunięte!

LBO10 Twist

Postautor: lbs5 » 16 sty 2019, 22:49

https://allegro.pl/oferta/kogut-elektra-lbo10t-wysoki-rzadki-policja-vw-t4-7784240854

Dla stałych forumowiczów- darmowa wysyłka na terenie Polski
Szukaj mnie w garażu, a nie na facebooku...

https://www.youtube.com/user/lbs5
lbs5
Maniak

Kraj pochodzenia: Polska

Re: LBO10 Twist

Postautor: Przemek » 17 sty 2019, 18:38

O Boże, to nie jedna z pierwszych sztuk? Ciekawie wygląda zabudowa silniczka.
Awatar użytkownika
Przemek
Administrator

Obrazy: 404

Postautor: lbs5 » 17 sty 2019, 20:18

Całkowicie pierwsze Twisty miały żarówkę Ba20s, ten już jest z II serii :lol: z H-3 , ale jakby nie patrzeć, to początki tego modelu. Pamiętam jaki byłem zafascynowany jak zobaczyłem takiego nowiuteńkiego koguta na starej zamiatarce ZS-13. To była druga połowa lat 90-tych. Zdobycie LBO-10 graniczyło z cudem, a co dopiero LBO-10T . Kombinowałem jak się stać właścicielem takiego Twista. Stworzyłem "stroboskop" . Obudowę z LBO- 10 poddałem profesjonalnej renowacji. Została pomalowana szarym lakierem piecowym i dostała nowy klosz. Wziąłem żarówkę H-4 z Syreny i przerywacz kierunkowskazów. Wszystko wsadziłem do soczewki Fresnera zrobionej z butelki po oleju roślinnym. W tak uzbrojonego "stroboskopa" udałem się do operatora zamiatarki. Ten Twist na niej był najnowszym elementem. Miałem taką wiarę w powodzenie tej misji, że aż trudno mi dzisiaj samemu w to uwierzyć :) O dziwo operator chociaż był człowiekiem o twardym charakterze, nie pogonił mnie tylko wysłał do kierownika bazy. Nie zniechęciło mnie to . Kierownik wyraził zgodę na zamianę i stałem się posiadaczem praktycznie nowego Twista . Nawet nie wiecie, jakie podniecenie towarzyszyło mi kiedy odkręcałem podsufitkę i moim oczom ukazała się nowiusieńka, lśniąca metalowa podkładka i śruba 19. Na tamte czasy , wydawało mi się , że Elektra już nic lepszego nie wyprodukuje . To były czasy , teraz to nie do pomyślenia. Wertuje się portale ogłoszeniowe, albo szroty, ale nie uprawia się już takiej zuchwałej partyzantki :-) Kogut trafił do moich ZN (zapasów nienaruszalnych ) i mam go do dzisiaj ;)
Szukaj mnie w garażu, a nie na facebooku...

https://www.youtube.com/user/lbs5
lbs5
Maniak

Postautor: Bafi » 16 lut 2019, 19:02

możesz nim się tu pochwalić ?
Bafi
Awatar użytkownika
Bafi

Obrazy: 7