Czwartek, 22.08.2019, 234 dzień roku, Imieniny Cezarego, Marii, Zygfryda    
Strona główna Aktualności Forum dyskusyjne Ogłoszenia Galeria zdjęć O nas Kontakt

Witam!

Jesteś nowy? Przywitaj się i przedstaw innym, zaś jeśli chcesz kogoś przywitać to zapoznaj się z Regulaminem! ;)
Regulamin forum

1. Na portalu eLightbars.pl istnieje możliwość przywitania się z nowym użytkownikiem portalu w dziale "Przywitaj się".

2. Odpowiedzi na forum prosimy pisać pełnym zdaniem oraz z sensem.

3. Niedozwolone są odpowiedzi typu: Hej, Cześć, Witaj, Witamy itp.

4. Wypowiedzi niespełniające powyższych warunków będą nieodwracalnie kasowane przez Administrację portalu.

5. Użytkownikowi nie przysługuje jakiejkolwiek odwołanie od skasowanego postu przez Administrację Portalu.

6. Powyższy Regulamin obowiązuje od 2 grudnia 2014r.

Witam!

Postautor: koloko.sdk » 07 maja 2019, 16:05

Cześć wszystkim!
Nazywam się Krzysztof i należę do Klubu Sympatyków Transportu miejskiego we Wrocławiu.
O tym co robimy w klubie przeczytacie na http://www.kstm.pl - w dużym skrócie zajmujemy się ratowaniem zabytków związanych z szeroko pojętą komunikacją miejską.
Dołączyłem do forum, bo ostatnio wpadł mi w ręce bardzo ciekawy "eksponat" - belka Elektra LZ z radiowozu Komisji Wypadkowej (wewnętrzna służba MPK) oraz modulator Elfir Zura PS-100R. W planach mam odnowienie belki, a później montaż na odpowiednim pojeździe :)
Mam nadzieję, że z waszą pomocą uda się to bez większych problemów. W oddzielnym wątku opiszę postęp pracy.
Serdecznie pozdrawiam!
Załączniki
Elfir Zura PS-100R.jpg
Elfir Zura PS-100R
belka Elektra LZ.jpg
Belka Elektra LZ - Komisja Wypadkowa
koloko.sdk

Kraj pochodzenia: Polska

Re: Witam!

Postautor: lbs5 » 07 maja 2019, 16:23

Witaj, miło że na forum trafia coraz więcej zakręconych osób. Doceniam takich miłośników i to co robicie z pojazdami, które dla niektórych są tylko kupą złomu. Ostatnio miałem przyjemność jechać odrestaurowanym "ogórkiem" i podziwiać inne autobusowe perełki przywrócone do życia. Jest co robić, wiem to doskonale, więc tym bardziej podziwiam. Co do belki, to bardzo ciekawa konfiguracja (proszę wrzuć ją do świeżo powstałego wątku o nietypowych konfiguracjach w "lampach zespolonych") Środki są pomarańczowe, czy czerwone? I na jakim wozie to jeździło ? Polonez, czy coś większego ??? ;)
Szukaj mnie w garażu, a nie na facebooku...

https://www.youtube.com/user/lbs5
lbs5
Maniak

Postautor: koloko.sdk » 07 maja 2019, 17:52

W tym egzemplarzu są czerwone środki, ale niektóre pojazdy Nadzoru Ruchu miały środki pomarańczowe, a skrajne lampy niebieskie. Początkowo jeździły na Polonezie, później na Nubirze.
Wrzucę parę zdjęć do wątku, który podałeś.
koloko.sdk

Postautor: Przemek » 09 maja 2019, 06:33

Cześć! Bardzo miło mi Ciebie powitać na naszym portalu! Mam nadzieję, że znajdziesz tu tego czego potrzebujesz ;) Schematy i porady na pewno będą :)
Awatar użytkownika
Przemek
Administrator

Obrazy: 404

Wróć do Przedstaw się