Niedziela, 21.04.2019, 111 dzień roku, Imieniny Jarosława, Konrada, Selmy    
Strona główna Aktualności Forum dyskusyjne Ogłoszenia Galeria zdjęć O nas Kontakt

Zura 5120 złącze 8 pin problem

Wszystko na temat modulatorów dźwięków ostrzegawczych, ich manipulatorów oraz syren alarmowych.

Zura 5120 złącze 8 pin problem

Postautor: TommY » 02 lut 2019, 18:41

Witajcie, mam zurę 5120 w której nie wiem jak podłączyć przewody od sterowania światłami. Ta zura posiada pilota z przyciskami do sterowania dodatkowymi halogenami, centralka ma wyjście na pilota w formie złącza rj45 tak jak ges110, oraz ma wbudowany wentylator. Na pilocie jest tylko napis 5120 bez mosfet czy innych dodatkowych liter. Z tyłu oprócz typowych przewodów do głośnika i zasilania wychodzi kolejnych pięć, których kolory nie występują na żadnym schemacie w sieci. Oto one: czerwono-żółty 1.5mm, czerwony 1.5mm, czerwony 2.5mm, czarno-żółty 1.5mm oraz zielony 1.5mm. Czy to jest hybryda zwykłej zury z 5120H tego nie wiem. Na pilocie wszystko świeci, modulator się włącza i gra ale nie wiem co począć z tymi światłami a nie chcę czegoś usmażyć. Wszelkie sugestie mile widziane. Pozdro.
Awatar użytkownika
TommY
Maniak

Kraj pochodzenia: Polska

Re: Zura 5120 złącze 8 pin problem

Postautor: Przemek » 04 lut 2019, 20:07

Hej!

Wiesz co, być może to jest wczesna wersja Zury 5120H. Ja bym napisał maila do Elfira o schemat do tego. Są bardzo pomocni i wytłumaczą na bank o co z tym chodzi. Ja kiedyś dzwoniłem na temat Zury 6120 i dowiedziałem się wszystkiego czego chciałem. Chyba będzie to najszybsze rozwiązanie, bo niestety nie miałem jeszcze tej Zury w rękach i nie chcę kłamać, ani bajek pisać na jej temat ;)
Awatar użytkownika
Przemek
Administrator

Obrazy: 404
Kraj pochodzenia: Polska

Wróć do Nagłośnienie Ostrzegawcze