Rekomendowane odpowiedzi

Czołem ?

Jakiś czas temu w łapki mi wpadła pusta obudowa od LZP-2XpXpW - pusta, w sensie bez błyskowników i elektroniki, ale z wiązką. Postanowiłem to teraz poskładać do kupy na częściach jakie wygrzebałem tu i tam, ale mam pewien problem z wiązką.

Jedyny schemat podłączenia LZP/LZ jaki znalazłem, to taki na dwa punkty świetlne, bez informacji który przewód (kolor, przekrój) odpala błysk czerwony. Mam nadzieję że działa to niezależnie od "dużej" przetwornicy, bo akurat do lamp niebieskich mam remix Whelen/Gamet ?

Inną dziwną kwestią, jest fakt, że z belki chyba wychodzą dwa przewody masowe o średnicy ok. 4mm (czyli przekroju 6mm2), a na schematach nie widziałem nigdy więcej niż 2,5mm2 żeby był polecany, nawet przy dodatkowych halogenach. To w końcu na jakiej średnicy (polu przekroju) przewody mam puścić? I gdzie właściwie, bo coś mi mówi, że przynajmniej jeden z tych przewodów ma się łączyć z masą auta na karoserii.

Jakby ktoś miał jakieś informacje/schematy to czekam, bo nie wiem jakie przewody zamówić
?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, mogę Cię poratować w temacie kolorów przewodów (wersja policyjna cee'd 1 gen.): oba czarne to masa tylko jest osobno dla odbiorników halogenowych i strobo śred. 4mm, stąd dwa grube przewody, czerwony zasilenie dużej przetwornicy do niebieskich błysków śred. ponad 2mm, pomarańczowy mała przetwornica pilot śred. 2mm, żółty podświetlenie napisu śred. 2mm, niebieski halogeny przednie śred. ponad 2mm, biało-czerwony halogen boczny lewy śred. 2mm, granatowy halogen boczny prawy śred. 2mm.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

Dzięki, dzięki, będę motał jak wrócę z urlopu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się