Nowa lampa SLENDER firmy ELEKTRA !!!


Rekomendowane odpowiedzi

Mamy przyjemność przedstawić naszym czytelnikom najnowszy produkt firmy ELEKTRA. Lampa zespolona SLENDER najnowszy produkt warszawskiej firmy został zaprezentowany po raz pierwszy na targach „Autostrada 2014”. Na chwilę obecną nie mamy szczegółowych informacji na temat tej nowości, ale mamy nadzieje, że już niedługo będziemy mogli przetestować lampę.

 

Jeśli chodzi o design lampy to jest to bardzo innowacyjny. Trudno porównać nową lampę do innych istniejących na rynku lamp zespolonych. 

slender1 (1).jpg

slender2.jpg

slender3.jpg

slender4.jpg

slender1.jpg


View full artykul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mamy przyjemność przedstawić naszym czytelnikom najnowszy produkt firmy ELEKTRA. Lampa zespolona SLENDER najnowszy produkt warszawskiej firmy został zaprezentowany po raz pierwszy na targach „Autostrada 2014”. Na chwilę obecną nie mamy szczegółowych informacji na temat tej nowości, ale mamy nadzieje, że już niedługo będziemy mogli przetestować lampę.

 

Jeśli chodzi o design lampy to jest to bardzo innowacyjny. Trudno porównać nową lampę do innych istniejących na rynku lamp zespolonych. 

slender1.jpg

slender2.jpg

slender3.jpg

slender4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to błyska..A może po prostu miga ? Jak kierunkowskazy(tyle,że jaśniejsze) zamiast na wzór ,,stroboskopu''(kilkukrotny błysk,lub jeden krótki) jak to zazwyczaj w Elektrze LED bywało,czego o Gametach powiedzieć nie można.. Mam nadzieję,że wkrótce pojawi się jakiś filmik z prezentacji. Pozdrawiam redakcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co wiem to nowa belka ma naprawdę dobry sterownik, jeśli chodzi o program wizualny. Podstawa to dobra widoczność nie zależnie czy patern wygląda jak stroboskop czy kierunkowskaz

Beleczka ma 8 centymetrów jest naprawdę niska  więcej szczegółów i filmiki myślę, że dopiero po targach Edura.

P.S. Dziękujemy za pozdrowienia i również pozdrawiamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Belka niskoprofilowa... "łał", coś co Gamet oferuje od ponad 4 lat, a światowi producenci jeszcze dłużej. No cóż, lepiej późno niż wcale. Ale wygląda całkiem przyzwoicie.

 

Ja również czekam na jakieś info o patternach, bo krótkie szybkie błyski IMHO bardziej rzucają się w oczy niż "kierunkowskazy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

W kwestii kształtu ta lampa bardzo mi przypomina Whelena Edge. 8 cm wysokości to chyba minimum w polskich warunkach bo tyle musi mieć podświetlana "reklama'' np. na radiowozie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

Wie ktoś na jakich to diodach LED jest zbudowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wie ktoś na jakich to diodach LED jest zbudowane?

Te konkretnie to trudno powiedzieć, ale na wyprzedaży magazynowej widać że Elektra używa(ła) diod ProLight serii PG1N i Phillips Lumileds

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się