Standby belka zespolona


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam - najchętniej na części belki stendby 

A może ktoś z szanownych Państwa wie gdzie szukać Pozdrawiam Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to Standby?

Szanse żeby znaleźć cokolwiek z tej firmy w naszym kraju to będzie niezła jazda, a jeszcze znaleźć coś KONKRETNEGO to już w ogóle marne szanse. Można pytać po firmach które zajmują się importem pojazdów z europy północnej czy nie mają czegoś takiego, ale jak mówiłem - marne szanse. Ta firma nie ma przedstawicela ani dystrybutora na terenie Polski. Jak szukać gdzieś to na eBay najprędzej.

Jako że wyrób jest skandynawski, to podejrzewam, że gdyby nie dało się dorwać części używanych, to taniej będzie kupić nową belkę niż próbować naprawiać obecną na nowych.

I to w sumie na tyle jeśli chodzi o ogóły... A że szczegółów nie znamy (jaki model, o co właściwie chodzi) to na razie tyle można napisać.

Edytowane przez Radhezz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standby AB utrzymuje współpracę z rynkiem niemieckim, więc jest to tak naprawdę firma pół szwedzka-pół niemiecka (Standby GmbH w Niemczech) Nie jest ulokowana tylko w Skandynawii ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam belkę standby ledową z sekcją halogenową oraz z roboczymi. Tylko musisz do jutra dać mi czas to wyśle zdjęcia co to za model

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz zainteresowany to daj znać

inbound3521447642499467842.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się