Rekomendowane odpowiedzi

Wideo nakręcę jak założę go na auto - być może już w przyszłym tygodniu lub zaraz po długim weekendzie. Wprawdzie mam filmik taki z garażu na podłodzie ale nie jest najlepszy - w szczególności, że wtedy klosze byly zupełnie matowe a teraz są już po polerce :) Tak to ten z Allegro ale oczywiście udało mi się wynegocjować znacznie niższą cenę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 8 months later...

Dzisiejsze zakupy

(chwilami czuję się jak narkoman- jak nie kupie nowych kogutów albo syren to jestem chory )

1.LZP-3OGW

2.LBO-10T (stary)

3.Głośnik elfir

4.zura 2120

5.Wheleny /whelenów dużo (syreny ,sterowniki, lampy do grilla, klosze do belki, uszczelki, panele stroboskopowe, itp)

4.jpg.bda1d85fe5b011195ba82df9c55a37a5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 months later...

Dziś dzień dziecka, stąd wstąpiłem do pewnego sklepu i uzupełniłem wyposażenie auta - nóż ratowniczy (zwykłe ostrze, przecinak do pasów oraz wybijak do szyb) i saperka. Wkrótce jeszcze będzie porządna lina holownicza oraz coś dla ucha, czyli nowa płytka francuskiej piosenkarki Indila z albumem "Mini World".

1793021075_dziendziecka1.JPG.8b4b26bd383dc4e43e707f5f20b2f3c0.JPG

57115642_dziendziecka2.JPG.ebbc52e4844b05f7a216af4b706501bc.JPG

1840061241_dziendziecka3.JPG.e1f3f55dd7d871e75127f838e2ae4e2d.JPG

956617474_dziendziecka4.JPG.49b9026adde923e007b3e3040a7bef03.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio udało się wygrać licytację na alledrogo, gdzie dorwałem LBX-11 za 30 PLN + przesyłka.

Zdziwiłem się tylko dlatego że ma palnik w kształcie odwróconego "U" a mój pierwszy LBX-11 ma palnik spiralny. Czy to zależy od roku produkcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi ostatnio udało się wygrać licytację na alledrogo, gdzie dorwałem LBX-11 za 30 PLN + przesyłka.

Zdziwiłem się tylko dlatego że ma palnik w kształcie odwróconego "U" a mój pierwszy LBX-11 ma palnik spiralny. Czy to zależy od roku produkcji?

Palnik spiralny różni się o tyle że jest w stanie wytrzymać większą moc.

A pewny jesteś że to LBX-11? Jak ma dwie płytki z elektroniką w środku to LBX-1/4. Poza tym z tego co mi wiadomo to typ zastosowanego żarnika bardziej determinuje kształt otworu w dnie soczewki fresnela. Co do wersji fabrycznych to pogubić się można - we wczesnych latach produkcji elektra stosowała soczewki szklane, dość masywne i ciężkie. Potem, bodajże od 1988 roku montowano soczewki z tworzywa, o wiele lżejsze.

 

EDIT:

A tak przy okazji:

Nie moje, ale w moich rękach, a wkrótce na aucie

79hqBh5ncRc

 

Do tego dojdzie jeszcze Whelen Dominator DP840000 (8 modułów LED), Code3 Wingman (krótki), jakaś przetwornica do strobów (Fedlight wie jaka ), switchbox Federal Signal i moduł Wig-wag Federal Signal FHL2-SC. Dam znać jak to poskładam do kupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to 100% LBX-11. Płytka z elektroniką jest jedna, otwór w dnie pasuje do kształtu żarnika, soczewka jest plastikowa a podstawa z cienkiego metalu. No i naklejka na górze soczewki - rok produkcji 1990. Wszystko wskazuje na oryginał, nawet klosz lekko pobladł przez lata Jeszcze pytanie z innej beczki: istnieje coś takiego jak LBX-14 z podwójnym błyskiem i jeszcze inną soczewką niż pokazałem na ostatnim zdjęciu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...
Napisano (edytowane)

Uzbrajania auta ciąg dalszy.

Tym razem zakupiłem linę holowniczą o nominalnej wytrzymałości 7,5t i długości 5m.

Do tego dokupiłem pasy transportowe 2 szt. o wytrzymałości 0,7t i długości 5m oraz 3 malutkie pasy szybkomocujące 1,5m na różne drobiazgi.

 

th_20140707_100350_zps68f7968a.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

Witam wszystkich,

moje zbiory powiększyły się ostatnio o kilka elementów;

Belka LZ 1380 4XGW 12V która ma soczewki fresnela nieco innego kształtu niż w mojej pierwszej belce stroboskopowej i LBS 5 H3 12V do którego szukam nieprzerdzewiałej podstawy. Ten komplet wyniósł mnie 210 PLN bez przesyłki.

[attachment=1]IMG_1952.JPG[/attachment]

Kogut LB 2 12V wylicytowałem za 32 PLN, LB 3 który jest na 24V dostał się w moje ręce za 25 PLN. Oba są na żarówkę 35W Ba20s.

[attachment=0]IMG_1954.JPG[/attachment]

Po zabiegach renowacyjno-pielęgnacyjnych zdjęcia znajdą się w dziale "Moja Kolekcja".

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 years later...

Elegancki fajnie wyblakł ma to swój urok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podeślij fotkę do galerii - prześlicznie to wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się