AS-320 DIG PO| PROBLEM.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z AS 320 DIG PO wszystko się włącza po podłączeniu 12v, funkcja błysków nie działa modulator wyłącza się, przy trzymaniu przycisku "wygłaszanie komunikatów" kabel od pilota się nagrzewa, po podłączeniu głośnika słychać "pik". Jak ktoś wie co się dzieję proszę opisać przyczynę.

Edytowane przez Bartłomiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie opinie o generatorze są słabe, ponieważ jest mocno awaryjna w nim cała elektronika. Najczęściej centralka idzie są wymianę, a nie do naprawy, ale może ktoś jeszcze z fachowców się wypowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 months later...

Witaj. Prawdopodobnie zakupiłem tego federala na aukcji za 200zł. Dotarł do mnie i faktycznie wykazywał opisane objawy. Na szczęście rozwiązałem problem. Pomyślałem, że przecież skoro kabel się nagrzewa to trzeba go wymienić. Podłączyłem manipulator do centralki innym kablem rj45 i federal działa w stu procentach. Na przyszłość dla Ciebie i pozostalych użytkownikow, może się przyda. 

Edytowane przez Konieczkooo
  • Dzięki! 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.04.2022 o 11:24, Konieczkooo napisał:

Witaj. Prawdopodobnie zakupiłem tego federala na aukcji za 200zł. Dotarł do mnie i faktycznie wykazywał opisane objawy. Na szczęście rozwiązałem problem. Pomyślałem, że przecież skoro kabel się nagrzewa to trzeba go wymienić. Podłączyłem manipulator do centralki innym kablem rj45 i federal działa w stu procentach. Na przyszłość dla Ciebie i pozostalych użytkownikow, może się przyda. 

jeśli to ta sama sztuka to miałeś dużo szczęścia. Niestety w większości takich przypadków kończy się popalonymi ferrytami w generatorze i trzeba to wymieniać.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, michalsc napisał:

jeśli to ta sama sztuka to miałeś dużo szczęścia. Niestety w większości takich przypadków kończy się popalonymi ferrytami w generatorze i trzeba to wymieniać.

Warto wiedzieć. Nie wiem i nie mam pewności czy to ta sama sztuka. Po prostu wykazywała takie objawy i po wymianie kabla zniknęły. Stawiam na szczęście, oby federal działał długo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się