Rekomendowane odpowiedzi

Kupię używany modulator najlepiej coś pokroju FSV AS-422 lub inny ale ważne aby miał sterowanie z manipulatora światłami oraz dźwiękiem za cenę do 300 max. 350 PLN oraz szukam do niego jakiegoś kompaktowego głośnika który zastąpi YD100B cena głośnika do około 200 zł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam coś takiego

271840773_4716054998506962_7691441022325251420_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądaj portale ogłoszeniowe - ostatnio pojawił się AS-422, chociaż to jakaś inna wersja niż 6S PO, widać po złączach i manipulatorze, ale za 200zł komplet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Radhezz napisał:

Przeglądaj portale ogłoszeniowe - ostatnio pojawił się AS-422, chociaż to jakaś inna wersja niż 6S PO, widać po złączach i manipulatorze, ale za 200zł komplet.

Domyślam się że jak za taką cenę to już tego nie znajdę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Marshallkowy napisał:

Domyślam się że jak za taką cenę to już tego nie znajdę ?

Trzeba szukać, trzymać rękę na pulsie. Jeszcze niedawano był kompletny zestaw AS-422 za 550zł wystawiony, jakoś parę dni temu sam connection box za stówkę widziałem. Ja wziąłem AS-kę taką za 200zł, ale kostki i boxa musiałem dokupić, to mnie więcej wyszło niż cały modulator (kostki + box - 240zł). Ta AS-422 o której pisałem wcześniej pojawiła się może ze dwa tygodnie później, już kompletna, ale wersja DK bodajże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kostki to nie problem bo ja mam je w niskiej cenie ale problem sprawia sam conectbox bez którego urządzenie nie odpali. Wersja DK też nie sprawia dużego problemu bo można wymienić płytkę (jak ram w PC) i jest wersja PO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autor posta zbyt rzadko tu zagląda, bo znowu była AS-422 6S PO do wzięcia za 2 stówki, nawet od tego samego sprzedawcy od którego ja brałem swój egzemplarz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Radhezz napisał:

Autor posta zbyt rzadko tu zagląda, bo znowu była AS-422 6S PO do wzięcia za 2 stówki, nawet od tego samego sprzedawcy od którego ja brałem swój egzemplarz ?

Zaglądam tylko ostatnio nie bo mam za dużo na głowie i nie mam czasu na nic ale jak zwykle jak nie ma czasu to pojawiają się najlepsze oferty ?

Edytowane przez Marshallkowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się