Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
mam problem z modulatorem as-422/6s po.
Problem polega na tym że w momencie włączenia modulacji lub horna przerywa go i wyłącza, cały sygnał trwa sekundę.

Czy ktoś miał podobny problem i jest wstanie powiedzieć co mogło się zepsuć albo czy może jest jakiś błąd w połączeniu czy jest jakikolwiek sposób żeby to naprawić.
Będę wdzięczny za każda odpowiedź.

 

Ps. modulator po zakupie działał normalnie po przeróbce. (nie ma kostki i jest na płytce przelutowany przewód żeby pilot działał bez kostki i jedyną jakby to nazwać wadą jest brak możliwości wyłączania pilota i regulacji głośności ale to drugie to nie jest duży problem ponieważ komunikaty są na maxa.)

Ps2. nie wiedziałem gdzie umieścić temat dlatego umieściłem w nagłośnieniu ostrzegawczym

Edytowane przez Ghostafg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Ghostafg changed the title to Błąd w działaniu as-422 PILNE

Generalnie dobrze umieściłeś temat ?

Jeśli chodzi o działanie generatora. Co się dzieje z podświetleniem na pilocie w momencie wyłączenia się dźwięku? Dalej wszystko świeci tak jak świeciło? Czy może coś zgasło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko świeci dalej, aktualnie można zamknąć post, problem naprawiłem przypadkiem.
Po zdjęciu obudowy znalazłem jeden przewód który się odkręcił od obudowy, przykręciłem wszystko działa pięknie.

Dzięki za pomoc i temat uważam za zamknięty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się