Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam mniej więcej taki ambulans, sprowadzany z francji: [img]http://images.autoline.com.pl/s/samochod-dostawczy-ambulans-RENAULT-TRAFIC-100-dci---1_big--13020101182877084200.jpg[/img] Belka z głośnikiem FSV, stroboskopowa, czyli zdaje się P8000 ;) Mam jednak problem z modulatorem - działa w nim tylko modulacja trójtonowa (typowa dla F), nie działa natomiast dwuton. I teraz dwie kwestie: czy ktoś wie jaki modulator może tam być zainstalowany? Albo przynajmniej gdzie go szukać - bo spędzenie połowy dnia na rozkręcaniu auta to marny pomysł... Światła i syrena są sterowane z trzech przełączników (jeden "zwykły", a dwa pozostałe z symbolami lampy i głośnika) umieszczonych centralnie w podsufitce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma P8000 to zapewne Sirac (francuski oddział Fedełała). Zobacz pod siedzeniem, czasami tam jest. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 years later...

Cześć Wam

Posiadam Ambulans Fiata Scudo sprowadzonego z francji, Szukam modulatora, w zasadzie przeszukałem pod maską, pod deską, pod siedzeniami i nigdzie go nie widzę. \

Czy jest taka opcja, że Francuzi schowali go w belce ?? Chciał bym go zmienić lub przełączyć modulacje jak jest ale nie mogę go namierzyć.

Pozdrawiam StachuMce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demontowałem niedawno instalację z Mastera przywiezionego z Francji i modulator (oczywiscie Sirac AGS) był schowany głęboko pod deską rozdzielczą. Ale biorąc pod uwagę niewielkie rozmiary tego modulatora to jest szansa, że schowali go w lampę A jakie oświetlenie ma ten Fiat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Belka to FSV Phoenix z głośnik też federalne w belce. Szukałem macałem naprawdę głęboko ręce pocięte od plastyków. Muszę chyba zajrzeć do belki. Jeżeli będzie w belce to strasznie mi skomplikuje sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sirac wchodzi bez problemu do Phoenixa/P7000/P8000, tylko rozstaw otworów się nie zgadza. Z drugiej strony umieszczanie tam modulatora chyba nie jest dobrym pomysłem

Poczekajmy, może wypowie się ktoś kto miał większą styczność z francuskimi rozwiązaniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

No nic pozostało mi rozkręcić belkę i zobaczyć co w niej piszczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia daj znać, czy rzeczywiście był wewnątrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 years later...

Cześć i czołem !

Modulator rzeczywiście był w środku belki. Jakiś malutki 50W. Ja przerobiłem to w ten sposób, ze dołożyłem modulator Whelen Beta 112r wpinając się w oryginalną instalację i dodatkowo przeciągając nowe przewody do głosnika (modulator w kabinie). Jeżeli ktoś chce założyć inny modulator ze swoim pilotem, najlepiej zrobić to od początku, bo instalacja w tych karetkach jest skomplikowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się