Rekomendowane odpowiedzi

Będzie wideo po niedzieli. Nie gorączkuj się Księżno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Materiał jest, jednakże czasu by to posklejać nie mam. Mam egzamin zawodowy i chciałbym go zdać. Po niedzieli będę miał więcej czasu i coś wykombinuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 months later...

Może warto byłoby wprowadzić możliwość komentowania artykułów pojawiających się w zakładce [i]Aktualności[/i]?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nad tym myśleliśmy jednakże aktualnie brakuje troszkę czasu na wykonanie tego. Najprawdopodobniej to będzie wyglądać w sposób taki, że będzie założony temat na forum, a pod artykułem będzie znajdować się odnośnik do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 years later...

Hejka, że tak to ujmę. Ale miał bym taką małą propozycję odnośnie działu (Ciekawostki) . Mianowicie chodzi o to że ,jeżeli było to możliwe to zmienić ustawienia dostępu do w/w działu. Dlaczego , a dla tego że z swojego przygładu (dziś wchodzę na stronę główną, widzę że coś jest w dziale (Ciekawostki) a tu zonk,nawet po zalogowaniu zonk. Nie jest to jakiś mój manifest,czy coś tam, ale można by rozwiązać takie coś w prosty sposób.

1, brak publikacji informacji na głównej ,o tym że coś nowego jest w tym czy innym dziale z kagańcami dla pozostałych

2, pozwoli czytać ,tylko czytać !! użytkownikom z jakimś tam stażem na forum (przykład -1rok)

3, pozwolić tylko czytać wszystkim zarejestrowanym ,po zalogowaniu.

 

Mam nadzieje że nie zostanie wzięte mi to jako coś nie (halo) ale lekko zirytowało mnie to że (ciekawostki) nie mogłem przeczytać. Ja nie muszę pisać jak nie będę mógł, ale przeczytać warto.

no to tyle moich wypocin

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten dział jest narazie w fazie testów jak i wiele innych działów, w związku z tym, że nie wiemy jak do końca jeszcze to rozwiązać dział jest częściowo ukryty dostępny jedynie dla administracji. Jeśli tylko pojawia się tam jakieś ciekawostki i dział będzie funkcjonować prawidłowo na pewno Ty oraz inni użytkownicy będziecie o tym stosownie poinformowani nie musisz się czuć odrzucony ani nic z takich rzeczy, po prostu nie można urodzić dziecka w 5 miesiącu ciąży bo może sobie nie poradzić na świecie dlatego wszystkie działy chcemy wypuszczać dopiero jak będą miały ręce i nogi mam nadzieje, ze mocno Cię to nie zrazilo i nadal będziesz chciał się udzielać w pozostałych otwartych na chwile obecna działach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, nie uraziło mnie to w żaden sposób, jedynie tylko co to nieco poirytowało, dla tego ze ciekawostki z świata błyskotek są dla mnie jak najbardziej naj, w szczególności sprawy techniczne, miedzy innymi schematy, i jak jest rozwiązane technicznie. Może i miało sie udzielam ,ale jestem co dzień, co dzień czytam nowe posty, nie klepie bzdur ,bo nie ma to sensu. Akurat ten serwis jest jako jedyny logiczny, gdzie jest coś konkretnego,(chociaż nie zawsze), a i jak czegoś się nie wie, to można zapytać. Natomiast dalej.

Ilość działów nigdy nie za dużo byle by był ład i skład. Blokowanie dostępu, no ok, ale jezeli dział wypali to miło jest czytać ciekawostki, chociaż by z tego względu że może (a nóż ) ktoś coś przerobił, dokonał zmian w dziedzinie programowej urządzenia, dla tego że dziś jak widzę to masa świecidełek działa na prockach.

W każdym bądź razie dziekuje za odpowiedz, i oby wszystko poszło jak administracja sobie życzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat dział ciekawostki dotyczy wideorejestratorów i działu z nimi związanego aczkolwiek mam nadzieje, ze ten temat również w jakiś sposób Cię zainteresuje no dlatego żeby działów nie było za dużo i nie były robione na chybił trafił potrzeba przygotowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się