Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam wiele zdjęć samochodów oznakowanych i nieoznakowanych, które posiadają włączone lub wyłączone oświetlenie i mam pytanie czy takie zdjęcia również mogą znajdować się w galeriach czy muszą być to zdjęcia tylko i wyłącznie lamp itp. Czego przykładem może być np wrzucony do galerii passat. Jeśli coś takiego tutaj nie pasuje to mówcie śmiało zacznę robić fotki samych lamp. Pozdro /Sygnet

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk, foty mogą takie być nie widzę problemu, jednakże należałoby je troszkę wykadrować, by obszar wokół pojazdu był jak najmniejszy i nie gryzł się w oczy. Bo tak czy siak każdego interesuje pojazd, a tło na którym się znajduje już mniej ;) Poza tym byłbym wdzięczny jeżelibyś zapoznał się ze wskazówkami jak dodajemy fotki ;) [url=http://www.elightbars.pl/forum-dyskusyjne/viewtopic.php?f=8&t=25]KLIK[/url]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 years later...

Witam,

nie wiem czy piszę w odpowiednim miejscu ale jako nowicjusz proszę o wyrozumiałość. Chcę założyć temat w dziale "Moja kolekcja" i do swojego posta wrzucić zdjęcia moich eksponatów a nie wiem jak to zrobić. Proszę o wyjaśnienie tego problemu.

Pozdrawiam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby dodać zdjęcia, możesz albo zrobić sobie na zewnętrznym serwerze np. Picasa od Google i wstawiać tutaj linki do nich opatrując je kodem BBCode [ img ], oraz kończąc link kodem [/img].

 

To powinno wyglądać tak [ img ] http://serwer.pl/album/zdjecie.jpg [/img]

 

Wystarczy, że wciśniesz jeden z przycisków nad tym oknem do odpowiadania na post, a konkretnie ten z Img.

 

 

Drugi sposób to dodawanie zdjęć do załącznika wiadomości. Pod oknem wpisywania tekstu, wybierz zakładkę: "Dodaj załącznik". Wybierz wyskalowane zdjęcia do max szerokości 500 pixeli i załaduj je na forumowy serwer. Zdjęcia pojawią się pod wiadomością

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem zdjęcia na zewnętrzny serwer i skopiowałem linki do posta przy pomocy przycisku img, dorzuciłem kilka słów opisu ale kiedy chcę zrobić podgląd lub wysłać posta to wyrzuca mi na czerwono "Nie było możliwe określenie wymiarów obrazka." Dodam że obrazki są w rozdzielczości 640x480.

Przez załącznik mogę wrzucić tylko trzy zdjęcia a chcę co najmniej dziesięć. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podeślij same linki do zdjęć tutaj w temacie.

 

Wyedytuję Tobie post, sprawiając, że zdjęcia będą widoczne, albo stwierdzę w razie coś jakieś nieprawidłowości. W przypadku jak będzie działać to wtedy naciśniesz przycisk EDYTUJ i zobaczysz jak wygląda ta cała formuła BBCode

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Linki do zdjęć:

 

cabac06d33659382.jpg

 

acf2f8e729c25034gen.jpg

 

05a926f77466d76dgen.jpg

 

b0eadf39c4a014a1gen.jpg

 

1f2f3b50ae00ae34gen.jpg

 

a0fc73d068fea052gen.jpg

 

0d051425d4b2ac5dgen.jpg

 

65d3b11642bc75ebgen.jpg

 

8d28dfd80524c099gen.jpg

 

b43fc5e9b5d57e0dgen.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Przemek!

Teraz moje problemy są rozwiązane a wątpliwości rozwiane.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się