Lampa Federal Signal FB II


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witam. Posiadam koguta firmy Federal Signal typu FB II, w kolorze niebieskim. Szukam do niej żółtego szkła, bo sprowadzenie w USA oryginału kosztuje majątek i jest całkowici nieopłacalne, bo lampa ma już swoje lata. Ktoś wie, gdzie w Polsce można takie coś znaleźc, lub z czego dopasować szkło ? Maxx123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

Na oryginalny klosz nie masz co liczyć u nas w kraju, generalnie z kloszami do amerykańców jest dramat jeśli już są to do najnowszych modeli i ceny są kosmiczne... A chinole tej lampy nie podrabiali - zbyt skomplikowana technologicznie jak dla nich ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzięki, tak właśnie myślałem, że będzie z tym lipa. Pozostaje mi kupić chiński smieć, i zamienić "wnętrzności", bo moja lampa ma żarówkę halogenową i dobre lustro, więc błyska całkiem fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bez sensu bo chińskie lampy mają plastik jak w opakowaniach od płyt CD i przy tej halogenowej żaróweczce się stopią - mam dla Ciebie lepsze rozwiązanie - wymianę za inna lampę pomarańczową ze mną:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam. Możemy pomyśleć o zamianie. Przeslij mi Kolego swoją ofertę, najlepiej ze zdjęciami, oraz jakiś adres. Podaję swój adres: [email protected] Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 months later...
Gość

Witam. Niestety żadem mail do mnie nie dotarł. Sorki, ze tak długo nie odpisywałem, ale miałem lekki młyn w pracy i nie miałem ani czasu ani głowy żeby wchodzic na portal. Jeszcze raz przesyłam adres: robertxxl (at) poczta.onet.pl Pozdrawiam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

I u mnie znalazł by się inny federal na żółto, pracuję u dystrybutora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość

Witam. Nie wiem o co chodzi z tymi mailami. Podaję swój numer telefonu i proszę o kontakt w sprawie lampy Federal Signal FB II. Mój numer to 697 398 329, w godzinach 07:00 - 15:00. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się