LBO10 Twist


lbs5

Rekomendowane odpowiedzi

O Boże, to nie jedna z pierwszych sztuk? Ciekawie wygląda zabudowa silniczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie pierwsze Twisty miały żarówkę Ba20s, ten już jest z II serii z H-3 , ale jakby nie patrzeć, to początki tego modelu. Pamiętam jaki byłem zafascynowany jak zobaczyłem takiego nowiuteńkiego koguta na starej zamiatarce ZS-13. To była druga połowa lat 90-tych. Zdobycie LBO-10 graniczyło z cudem, a co dopiero LBO-10T . Kombinowałem jak się stać właścicielem takiego Twista. Stworzyłem "stroboskop" . Obudowę z LBO- 10 poddałem profesjonalnej renowacji. Została pomalowana szarym lakierem piecowym i dostała nowy klosz. Wziąłem żarówkę H-4 z Syreny i przerywacz kierunkowskazów. Wszystko wsadziłem do soczewki Fresnera zrobionej z butelki po oleju roślinnym. W tak uzbrojonego "stroboskopa" udałem się do operatora zamiatarki. Ten Twist na niej był najnowszym elementem. Miałem taką wiarę w powodzenie tej misji, że aż trudno mi dzisiaj samemu w to uwierzyć O dziwo operator chociaż był człowiekiem o twardym charakterze, nie pogonił mnie tylko wysłał do kierownika bazy. Nie zniechęciło mnie to . Kierownik wyraził zgodę na zamianę i stałem się posiadaczem praktycznie nowego Twista . Nawet nie wiecie, jakie podniecenie towarzyszyło mi kiedy odkręcałem podsufitkę i moim oczom ukazała się nowiusieńka, lśniąca metalowa podkładka i śruba 19. Na tamte czasy , wydawało mi się , że Elektra już nic lepszego nie wyprodukuje . To były czasy , teraz to nie do pomyślenia. Wertuje się portale ogłoszeniowe, albo szroty, ale nie uprawia się już takiej zuchwałej partyzantki Kogut trafił do moich ZN (zapasów nienaruszalnych ) i mam go do dzisiaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 5 weeks later...

możesz nim się tu pochwalić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się