Wideoporadnik odc. 11 - Elfir - Zura 7120


Przemek

Recommended Posts

 

zura7120.jpg.f9d2436adbd8a28cbee1900398d8e439.jpgW kolejnym odcinku wideoporadnika ujrzycie generator ZURA 7120, który cechuje się prostotą obsługi oraz montażu. Jest on odpowiedzią na nietypowe miejsca montażu i instalacji sygnałów uprzywijelowania. Razem z firmą "ELFIR" przygotowaliśmy również upominki dla czytelników.

 

 

 

 

ZURA 7120 jest skierowana do pojazdów lekkich tj. motocykle, quady i inne podobne, gdzie nie ma miejsca na pilot. ZURA (Zespolone Urządzenie Rozgłoszeniowo-Alarmowe) 7120 jest generatorem do której obsługi wystarczy jedynie jeden guzik! Włączenie i wyłączenie generatora odbywa się za pomocą krótkiego wciśnięcia włącznika impusowego. Powyższy generator ma także funkcję HORN, wystarczy długo trzymać przycisk, z chwilą wypuszczenia przycisku horn się wyłączy. ZURA 7120 posiada detekcję lamp ostrzegawczych, więc dlatego nie uruchomią się dźwięki ostrzegawcze (MIX i HORN) bez podłączonej choć jednej lampy ostrzegawczej do generatora.

Schemat podłączenia Zury znajdziecie w naszym dziale ze schematami: 
SCHEMAT PODŁĄCZENIA ZURY 7120

Warto wspomnieć, że w filmie wykorzystano międzynarodowe, standardowe nazwy dźwięków modulacji, a firma ELFIR ma własne nazwy dźwięków, które zostały opatentowane. Zaczynając od pierwszego HI-LO, czyli LE-ON, YELP - PIES, WAIL - WILK. Standardowa modulacja w generatorze ZURA 7120 to MIX w kolejności: LE-ON -> PIES -> WILK -> PIES . Po ostatnim rozpoczyna się od początku.

 

Aby otrzymać upominki obejrzyj wideoporadnik do końca, tam znajdziesz instrukcję co musisz zrobić, aby je otrzymać! Śpiesz się! Czekają portalowe smycze oraz kalendarze na rok 2019 od Elfira!


Po godzinie 20:20 mamy już komplet! Dziękujemy za zabawę!

Serdeczne podziękowania firmie Elfir za udostępnienie generatora 
ZURA 7120 do wideoprezetacji oraz gadżetów promocyjnych. 

elfirbaner.jpg

ZURA7120_centralka.jpg

ZURA7120_czesci.jpg

ZURA7120_pudlo.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now