Rekomendowane odpowiedzi

Panocki, trafiłem na coś takiego przypadkiem, może ktoś się orientuje co to jest?

 

2711def8920f.jpg

 

Belka ma gdzieś 30cm szerokości, jak obudowa głośnika, ale a każdej strony są takie ciemne klosze, więc to nie głośnik. Na górnym profilu jest wybite "LZP-LF" a trochę niżej jakiś numer, zapewne seryjny.

 

A też ciekawostką jest przyłącze...

94c549f9629d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał strzelać, to obstawiałbym jakiś czujnik/fragment aparatury pomiarowej (GPS?) montowanej tymczasowo na dachu w postaci belki, wskazywała by na to wtyczka i brak kratki/kolorowych kształtek. A wiesz cokolwiek o tej obudowie?

Może ktoś wymyśli coś lepszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skaner Viatollowy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam mała podpowiedź z czego to jest, bo rzeczywiście zapomniałem: tajniacki wóz izby celno-skarbowej. W środku był też monitor jak od wideorejestratora i cała waliza dziwnego sprzętu, ale to to już nawet nie próbowałem ogarnąć bo mnie to nie interesuje - w przeciwieństwie do lampek.

 

Ale tak nawiasem mówiąc ciekawe czy te urządzenia produkuje elektra, czy tylko robi takie "obudowy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jakiś sprzęt techniki operacyjnej zakamuflowany w obudowie od krótkiej belki. Tak naprawdę wszystko można zabudować, ciężko wyczuć. Kształtki obudowy klosza całkiem nieprzezroczyste czy tylko przydymione na czarno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się