Konieczkooo

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Konieczkooo last won the day on April 18

Konieczkooo had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Konieczkooo

  Kupię AS320

  Witam, kupię zwykle as320, wersja z tonami wail yelp hilo.
 2. Witajcie. Mam taki przekaźnik. Chce przy jego pomocy podłączyć lampę kierunkowa. Z lampy wychodzi standardowo plus i minu oraz kable do synchronizacji albo zmiany trybu świecenia. Jestem zielony, proszę o pomoc co gdzie jak wpiąć.
 3. Witajcie! Chciałbym zasięgnąć pomocy w sprawie wyciszania modulatora. Mam tutaj na mysli jego pracę. Chcę uzyskac taki efekt, gdzie modulator jest cichy jak na tym filmie. Wyczytałem z opisu, że wykorzystano specjalnie dobrane rezystory. Mimo odpowiedzi pod nosem to z racji, że jestem zielony w temacie takich rzeczy a moja wiedza ogranicza się do podłącznia modulatora przy pomocy schematu, zgłaszam się o pomoc. Chciałym aby ktoś wytłumaczył mi gdzie i jaki dokladnie rezytor pozyksać/kupić oraz jak go zastosować aby uzyskać w/w efekt. Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje.
 4. Warto wiedzieć. Nie wiem i nie mam pewności czy to ta sama sztuka. Po prostu wykazywała takie objawy i po wymianie kabla zniknęły. Stawiam na szczęście, oby federal działał długo.
 5. Witaj. Prawdopodobnie zakupiłem tego federala na aukcji za 200zł. Dotarł do mnie i faktycznie wykazywał opisane objawy. Na szczęście rozwiązałem problem. Pomyślałem, że przecież skoro kabel się nagrzewa to trzeba go wymienić. Podłączyłem manipulator do centralki innym kablem rj45 i federal działa w stu procentach. Na przyszłość dla Ciebie i pozostalych użytkownikow, może się przyda.