sn00kie
Registered-
Content Count
49 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Gallery
Calendar
Aktualności
Everything posted by sn00kie
-
Siema, Czy gra ktoś w tą grę online? Znalazłem przypadkiem na fb. http://firefighter-game.pl/
-
[quote="Przemek"]Kiedyś Cię filper_nx zgarną za takie akcje A na poważnie. Miło, że się zainteresowałeś. Nie każdemu chciałoby się zainteresować takim pojazdem [/quote] Zgarnąć to nie zgraną. Powinni brać przykład Z takiego samego założenia wychodzę, że jak mogę pomóc komuś na drodze czy po drodze to tak robię
-
Gratulację za podejście do sprawy Swoją drogą jestem w szoku, że ludzie boją się błysków nie ważne jakiego koloru
-
Myślałem, że ten dźwięk można uzyskać z modulatora. Zaczynam zbierać na syreny pneumatyczne Zakochałem się w tym dźwięku.
-
Odgrzeję trochę kotleta.... Ja się pytam co to za modulator z FIAMMem jest na tym filmie: [youtube]TCCIm5OAwTc[/youtube] Wygląda jakby syreny pneumatyczne były zespolone z modulatorem. Zna ktoś odpowiedź?
-
Wybiera się ktoś od Nas z forum na Dzień Strażaka w Warszawie? [url]http://www.warszawa-straz.kei.pl/nowa/[/url]
-
Czy ja wiem czy okazja, ale za to coś fajnego http://aukcje.wosp.org.pl/patrol-w-nieo ... sp-i736493
-
Czy wie ktoś skąd można to to załatwić? [url]http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121225/KRAJSWIAT/121229815[/url] Może za rok sami zrobimy taką inicjatywę? Najlepsze fotki które sami zrobimy z oświetleniem ostrzegawczym damy do takiego kalendarza?
-
[img]http://www.gimpuj.info/gallery/23_01_05_07_7_28_00.png[/img] Dla całej ekipy z elightbars.pl
-
Zapytaj u nich:[url]http://elightbars.pl/prezentacja-4912[/url]
-
Mnie dziwią numery boczne i rejestracyjne. Ogólnie wygląda jakby do filmów był wykorzystywany
-
Fałszywki Federal Signal opanowały portale aukcyjne!
sn00kie replied to Krzysztof Połeć's topic in Articles
Z tego co pamiętam użytkownicy mogą zgłaszać fałszywki/podróbki sprzętu... Poczytam i dam znać -
Obym takie wozy widywał tylko na drogach Dobra robota
-
Fałszywki Federal Signal opanowały portale aukcyjne!
sn00kie replied to Krzysztof Połeć's topic in Articles
A czy w formie społecznej nie możemy informować Allegro o takiej aukcji klikając zgłoś do obsługi? Chyba, że Federal nie jest dopisany do ich listy... -
Piękna sprawa Na żywo pewnie efekt mega
-
[quote="Arek"]Zapraszam do Marek, można nagrać Q2B na żywo [/quote] Zapodaj na PW adres to się wybiorę
-
Ta chińszczyzna na podszybie zajefajnie mi się podoba
-
A jak było z wejściówkami? Ja nie pojechałem bo to tylko dla strażaków miało być chyba, że ktoś miał bilet z jednostki...
-
Ktoś był? Widział te cuda? Pochwalić się i wstawiać foty
-
Skąd takie cuda wyciągasz? Chyba nie z alledrogo?
-
[quote="Przemek"]Czy ktoś oprócz mnie także poluje na Teslę? =][/quote] Ja odpuściłem, ale miałem chrapkę na nią
-
Oczywiście, że "nasz" Śledzę jego profil na alledrogo non stop Gratuluję zakupu
-
Ok o to mi chodziło Dzięki
-
Ok ze wszystkim się zgadzam, ale wydaje mi się że wioząc auto na pace jest jakieś zagrożenie dla innych uczestników ruchu i powinien mieć włączone błyski. Fakt, że to zwraca uwagę innych kierowców ale każda barwa odwraca uwagę zwłaszcza błyskowa
