sn00kie

Registered
  • Content Count

    49
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sn00kie

  1. sn00kie

    Firefighter

    Siema, Czy gra ktoś w tą grę online? Znalazłem przypadkiem na fb. http://firefighter-game.pl/
  2. sn00kie

    Wolne Rozmowy

    [quote="Przemek"]Kiedyś Cię filper_nx zgarną za takie akcje A na poważnie. Miło, że się zainteresowałeś. Nie każdemu chciałoby się zainteresować takim pojazdem [/quote] Zgarnąć to nie zgraną. Powinni brać przykład Z takiego samego założenia wychodzę, że jak mogę pomóc komuś na drodze czy po drodze to tak robię
  3. sn00kie

    Wolne Rozmowy

    Gratulację za podejście do sprawy Swoją drogą jestem w szoku, że ludzie boją się błysków nie ważne jakiego koloru
  4. Myślałem, że ten dźwięk można uzyskać z modulatora. Zaczynam zbierać na syreny pneumatyczne Zakochałem się w tym dźwięku.
  5. Odgrzeję trochę kotleta.... Ja się pytam co to za modulator z FIAMMem jest na tym filmie: [youtube]TCCIm5OAwTc[/youtube] Wygląda jakby syreny pneumatyczne były zespolone z modulatorem. Zna ktoś odpowiedź?
  6. Wybiera się ktoś od Nas z forum na Dzień Strażaka w Warszawie? [url]http://www.warszawa-straz.kei.pl/nowa/[/url]
  7. sn00kie

    anty-bot

    Kiedy na forum włączycie filtr anty-botowy?
  8. Czy ja wiem czy okazja, ale za to coś fajnego http://aukcje.wosp.org.pl/patrol-w-nieo ... sp-i736493
  9. sn00kie

    Kalendarz 2013

    Czy wie ktoś skąd można to to załatwić? [url]http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121225/KRAJSWIAT/121229815[/url] Może za rok sami zrobimy taką inicjatywę? Najlepsze fotki które sami zrobimy z oświetleniem ostrzegawczym damy do takiego kalendarza?
  10. [img]http://www.gimpuj.info/gallery/23_01_05_07_7_28_00.png[/img] Dla całej ekipy z elightbars.pl
  11. Zapytaj u nich:[url]http://elightbars.pl/prezentacja-4912[/url]
  12. Mnie dziwią numery boczne i rejestracyjne. Ogólnie wygląda jakby do filmów był wykorzystywany
  13. Z tego co pamiętam użytkownicy mogą zgłaszać fałszywki/podróbki sprzętu... Poczytam i dam znać
  14. Obym takie wozy widywał tylko na drogach Dobra robota
  15. A czy w formie społecznej nie możemy informować Allegro o takiej aukcji klikając zgłoś do obsługi? Chyba, że Federal nie jest dopisany do ich listy...
  16. [quote="Arek"]Zapraszam do Marek, można nagrać Q2B na żywo [/quote] Zapodaj na PW adres to się wybiorę
  17. Ta chińszczyzna na podszybie zajefajnie mi się podoba
  18. A jak było z wejściówkami? Ja nie pojechałem bo to tylko dla strażaków miało być chyba, że ktoś miał bilet z jednostki...
  19. Ktoś był? Widział te cuda? Pochwalić się i wstawiać foty
  20. sn00kie

    Pochwal się!

    Skąd takie cuda wyciągasz? Chyba nie z alledrogo?
  21. [quote="Przemek"]Czy ktoś oprócz mnie także poluje na Teslę? =][/quote] Ja odpuściłem, ale miałem chrapkę na nią
  22. Oczywiście, że "nasz" Śledzę jego profil na alledrogo non stop Gratuluję zakupu
  23. Ok ze wszystkim się zgadzam, ale wydaje mi się że wioząc auto na pace jest jakieś zagrożenie dla innych uczestników ruchu i powinien mieć włączone błyski. Fakt, że to zwraca uwagę innych kierowców ale każda barwa odwraca uwagę zwłaszcza błyskowa