Modulator Vetulani AS-100


Krzych600

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję schematu elektrycznego modulatora Vetulani AS-100. Urządzenie, które posiadam ma wyrwane przewody przełącznika, który służy do zmiany sposobu modulacji sygnału. Spędziłem sporo czasu na szukaniu jakichkolwiek informacji, lecz niestety nic nie znalazłem. Na tym forum administrator P. Przemek podał numer telefonu do producenta, z którym podobno się skontaktował, lecz niestety nikt nie odbiera. Pomocne byłoby nawet, gdyby ktoś, kto posiada takie urządzenie zrobił zdjęcie sposobu podłączenia tego przełącznika. 

IMG20200415115618.jpg

IMG20200415115702.jpg

IMG20200415115720.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego. Kontakt z producentem mają tylko  osoby "uprzywilejowane" (ja nie mam żeby nie było) ? Jeśli chodzi o schemat, to raczej rzecz niewykonalna. Sam producent wprowadzał pewne modyfikacje nawet w danym modelu, które nie były "nigdzie" uwzględniane. Najlepiej proponuję wysłać PW do kolegi XELUX. Ma ten sprzęt "w jednym palcu" i łatwiej było by wysłać mu go do naprawy (o ile się zgodzi) , niż samemu się z tym męczyć. Wiem tylko tyle, że sam producent przeklinał tą kabelkownię w ASach.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się