PA300, Aerodynic itd...


hemi1

Rekomendowane odpowiedzi

Być może, jakimś przypadkiem ktoś będzie miał w kraju i do tego w rozsądnej cenie więc rzucam hasło... Ogólnie szukam: FS AeroDynic w konfiguracji czerwono-niebieckiej + miejsce na góśnik na środku MX7000 - konfiguracje dowolne Sterowanie do powyższych i syreny Arrowstik na halogenach + sterowanie (no chyba żeby się trafił MX7000 juz z arrow'em) Wig-Wagi na przód i tył Belki oczywiście w rozmiarach 47-48 cali... generalnie chyba szukam wszystkiego byleby na rotorach/halogenach, strobo niekoniecznie a LED'y zdecydowanie nie. Jakby ktoś coś słyszał, widział czy ewentualnie miał do sprzedania to będę wdzięczny za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o PA 300 to mogę sprowadzić od 1 szt do 1000 szt. Belki...hmmm...w Polsce Aerodyniców jest kilka szt. Można sprowadzić ale koszty belki mogły by wahać się od 900 do 1500 zł. Będę teraz sprowadzał syreny FS Q2B dla straży to popytam o te beleczki :) Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Myśle, że Aerodynic'a sprowadzę sam w końcu ale zaczynam mocno sie zastanawiać nad MX7000 bo mogę mieć takiego w naprawdę dobrej konfiguracji za jakieś 700zł... Jaką cyfrę trzeba u nas położyć za PA300?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Niektualne - już zamówiłem w USA - niedługo powinny dopłynąć: Whelen ws 295hf FS pa300 SoundOff sa500 Code 3 v-con 3692 ZA MX7000 dzięki - też już jeden mam tyle, że czerwono-biało-niebieski + arrowstick :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 5 weeks later...

jak będę sprzedawał dam Ci znać :) ceny kształtują się w granicy 100$ + sprowadzenie ale jak się uda to może będę miał taniej. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś widziałem Aerodenica nie dawno do sprzedania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że gdzieś widziałeś ale ta informacja zbyt wiele mi nie pomaga akurat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

myślałem nad tą belką tylko cena jest dość wysoka jak na taki stan belki. Sprzedawca twierdzi że tylko jeden jest walnięty ale zdjęcia pokazują co innego. Wymiana kloszy do tej własnie belki to koszt (202$+ wysyłka do polski ok 70$)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nad nią myślałem zaproponowałem 400zł koszty pokrywa sprzedajacy ale się na mnie obraził :) . Podesłał mi fotki jak wyglądają klosze- są poklejone chyba kropelką bo widać jak miejsca klejenia są powypalane. W październiku na Tablicy była ta [img]http://img01.tablica.pl/images_tablicapl/97340001_2_644x461_kogut-belka-do-autolawety-zdjecia.jpg[/img] za 500zł klosze tylko do wypolerowania ale oczywiście tak jak MX 7000 tak i ta poszła kole mego nosa ,taki mam zapłon :lol: Jak ktoś będzie miał cos ciekawego proszę dawać znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 weeks later...

Dokłaniej to szukam FS Aerodynic 24EAH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się