Beacon halogen - LAP 259 + Dash light led - Axixtech "Titan"


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witajcie, dziś udało się wreszcie nagrać krótkie filmiki z działania moich dwóch lampek. Na dachu zamontowana jest pojedyncza lampa, halogenowa, magnetyczna, na 12V - LAP 259, zaś na podszybiu zamontowany jest produkt ledowy, na przyssawki, na 11V-30V firmy Axixtech "Titan" (takie lampy używa Polska Policja lecz niebieskie). Skupie się tutaj na lampie LAP 259. napięcie 12V, wysokość 175mm, średnica 153mm, kolor w moim przypadku pomarańczowy, mocowanie magnetyczne, masa 0,8kg, ilość błysków na min 180, żarówka H1, zakres temperatur -30° do +50°, uszczelnienie IP56, certyfikat ECE65, EC95/54 EMC. Oto filmy z działania: [youtube]k5XS2DoCVfk[/youtube] [youtube]LQlHaYlx-zw[/youtube] [youtube]8m5D0GiVGBw[/youtube] Lampa prosta w budowie, standardowe wyposażenie takiej lampy to wtyk do gniazda zapalniczki, spiralny, rozciągliwy przewód zasilania, źródłem światła jest żarówka halogenowa łatwo dostępna - H1, klosz jest wykonany z poliwęglanu, po użytkowaniu przez około 3 lata lampa jest w dobrym stanie, nosi lekkie ryski na kloszu od normalnej eksploatacji. Z lampy jestem bardzo zadowolony, łatwo w obsłudze, wytrzymała, jest z daleka bardzo dobrze widoczna, lustro odbłyśnika jest dobrze wykonane, bardzo dobrze skupia promień światła co wymusza na użytkowniku dobre umocowanie lampy na pojeździe - oś lampy musi być prostopadle do jedni, wtedy gwarantuje nam to dobrą widoczność z daleka. Dla niektórych jedynym minusem tej lampy mogą być gabaryty, jest dosyć duża i wysoka. Dla mnie to jest zaleta, jest dobrze widoczna. Wkrótce dorzucę zdjęcia oraz filmiki.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LAP jest świetny. Może kiedyś go kupię sobie :D A pytanko. Lampa jest szczelna? Wody nie przepuszcza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co nie mam zbytniego doświadczenia jazdy w deszczu z tą lampą ale raz podczas konkretnej ulewy nie zauważyłem oznak przepuszczania wody. Klosz się ciężko aczkolwiek z odpowiednim oporem odkręca więc to pewnie między innymi zasługa szczelności :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Swietnie się to prezentuje, jak dla mnie bomba. Gratuluję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się