Federal Signal Aerodynic 24Q


Rekomendowane odpowiedzi

Witam zostałem szczęśliwym posiadaczem AeroDynica rocznik 1979 stan belki klosze popękane w zasadzie jedną strone udało mi się uratować ale druga to szajs. Silniczek ok,łańcuszki już poczyszczone naoliwione, lustra również poczyszczone ale nie dają mi spokoju klosze u nas w Europie to lipa . Nowe w Stanach cena zestawu klosza 4 lub 5 "panelowego" kształtuje sie od 173 dolców do 200 dolców + wysyłka za taką sume a nawet mniejszą idzie dorwać całą belke i tu właśnie chyba dałem ciała.Co radzicie albo uzbroić się w cierpliwość i szukać na rynku Europejskim jakiś uszkodzony lub szukać na rynku wtórnym za wielka wodą.Dzisiaj widziałem w wiadomościach że Milicja czy Policja w Białorusi ma zamontowane belki Aerodynic :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote="Daro"]Dzisiaj widziałem w wiadomościach że Milicja czy Policja w Białorusi ma zamontowane belki Aerodynic :shock:[/quote]Optymista :lol: Te belki to lokalne podróby - pewnie taka historia jak z naszą belką Elektra LZ i angielskim Premier Hazard Maxim. Tzn. tak: belka LZ jest kopią Maxima, wizualnie z odległości czy na zdjęciu nie poznasz czy to nasz czy anglik - dopiero z bliska widać różnicę. Widziałem akurat raz Maxima na żywo zdjętego z auta i powiem że wyrób ten jest nieco niższy i szerszy (proporcjonalnie tak na oko) od naszych belek. W środku niestety nie widziałem jak to wygląda, ale w tym temacie to nieistotne - istotne jest to że "wschodnie Aerodynic" były tylko inspirowane (i to znając wschodnie zwyczaje dość mocno :mrgreen: ) wyrobem FS, co niekoniecznie się przekłada na zamienność części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na łoko to tak jak pisałem gdzieś na YouTube widzałem chiński chyba wyrób na ledach jak kolesie po nim skakali ciepali i działało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote="Daro"] rocznik 1979 [/quote] Ta lampa nie jest z 1979roku tylko patenty są z tego rocznika na każdej belce tego samego modelu będą te same daty i patenty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Belka bardzo ciekawa i ładna, powodzenia w szukaniu drugiej części kloszy :) . Jak się gdzieś natknę dam znać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote="fliper_nx"]Belka bardzo ciekawa i ładna, powodzenia w szukaniu drugiej części kloszy :) . Jak się gdzieś natknę dam znać .[/quote] Szybciej kupię całą belke -szkła raczej u nas nie dostane w czwartek dzwoniłem bo pokazała się cała belka z bogatszą konfiguracją i się spóźniłem dosłownie 15minut -tak że cierpliwość 222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote="fliper_nx"]pokazała się cała belka z bogatszą konfiguracją i się spóźniłem dosłownie 15minut[/quote] Czy to nie była ta http://tablica.pl/oferta/kogut-amerykan ... 701bfeb034 tylko inny sprzedający? (kolo gdzieś pod Częstochową chyba ją miał ale ktoś ja kupił oczywiście cena była bardziej atrakcyjna a lampa wyglądała identycznie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie myślałem że ktoś kupił poprzednią na handel ale to nie ta poprzednia była w innej konfiguracji i stan tamtej to igła 333 Ta która jest na Tablicy sprzedający twierdzi że została kilka lat temu sprowadzona razem z radiowozem i jest jak widać trochę uboga widać tylko dwa rotory może to być model 24RMV nie widze dodatkowych lamp . Fachowiec miałes kiedyś aerodynica :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka sztuk. Pod postem w podpisie jest link do mojego kanału jest tam kilka lampek z mojej kolekcji m.i. 2 AreoDynic. Mam jeszcze tego z 6-cioma rotorami głośnikiem i 6-cioma halogenami ale jest w trakcie czyszczenia (tzn. rozebrałem go jakieś 4 lata temu i nie mam kiedy poskładać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się