ges 110 lampy kierunkowe


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich jestem kierowca samochodu uprzywilejowanego wyposażonego w generator ges 110 jest to według mojej oceny słaby produkt porównując go z wcześniejszy generatorem AS 320 który eksploatowałem kilka lat as był głośniejszy łatwiejszy w obsłudze a ges jest jak jest .firma kupiła gesa bez lamp kierunkowych w zderzaku inni kierowcy nie widza mnie i nie słyszą czytając instrukcje obsługi napotkałem na pewien szczegół a mianowicie przycisk 8 i załączenie czerwonego sygnału świetlnego belka jest bez tego sygnału swietlnego i włączenie diody na pilocie nie daje żadnego efektu na belce świetlnej i stad moje pytanie czy można podpić pod ten kanał lampki kierunkowe led obrysowe i czy to będzie działało http://allegro.pl/obrysowka-lampa-obrysowa-tir-bus-36led-12v-24v-ll-i3944267261.html prosze o podpowiedzi jak mogę zwiększyć swoje bezpieczeństwo i innych użytkowników bo wszyscy wiemy na kogo spada wina podczas kolizji pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

 

Nie ma najmniejszego problemu, możesz podpiąć pod ten przycisk wszystko co chcesz (pamiętaj tylko o odpowiednim amperażu), jednakże należy pamiętać, że obrysówki same z siebie migać nie będą - mam nadzieję, że masz tego świadomość

 

Jeśli chodzi zaś o podniesienie bezpieczeństwa przy wjeździe na skrzyżowania to polecałbym zdecydowanie zainstalowanie lamp kierunkowych na bokach pojazdu, czy w błotniku, bądź też zderzaku.

 

bilde?NewTbl=1&Site=KP&Date=20120118&Category=GALERIA&ArtNo=939307284&Ref=PH&Item=2&MaxW=670&MaxH=600&border=0

fot. poranny.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 7 months later...

no jak zobaczyłem tą bryczkę, to aż mi sie humor poprawił przed kolejną nocną zmianą ehhhh superr to mało powiedziane, szkoda że nie ma takich więcej.Ale podpowiadając autorowi pytania, to zapewne można zastosować przekaźniki ,by bez obaw podłączyć wiecej,o większym poborze prądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się