Kolejny projekt - CVPI


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie

 

Tym razem pochwalę się montażem sprzętu na aucie "zleconym":

Q8AA8w6cn8k

Belka przednia trochę krzywo, ale nie była przykręcona - ogólnie jeszcze sporo rzeczy wymaga w tym aucie dopieszczenia, bo był składany w niesamowitym pośpiechu.

 

Setup:

Federal Signal PA-4000 + głośnik 200W, Whelen Dominator, Code 3 Wingman (krótki), przetwornica do strobów 4-kanałowa (zapomniałem jaka)... W każdym razie część z tego sprzętu Fedlight powinien kojarzyć

 

Plany na przyszłość - lampy kierunkowe LED za grillem (już są, niestety niebieskie oba), wig-wag (jest), "stroby" hide-away LED w tylnych kloszach lamp (lecą z USA). W drugiej połowie lipca będzie dopieszczanie, poprawki drobne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czekamy na kolejne filmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny radiowóz, dobry sprzęt, a to wszystko w dodatku z Wrocławia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już jest finałowy setup :

bqKyfY1YBvs

 

Setup (co doszło):

nagłośnienie Federal Signal PA-4000 + głośnik 200W

przednia belka Whelen Dominator

tylna belka Code 3 Wingman (krótki)

przetwornica do strobów 4-kanałowa (zapomniałem jaka)

lampy za grillem Powerlight PLM004-B (zdaje się że no-name z Chin, ale stosunkowo dobrej jakości/ towar od Terenowca, a sprowadza/produkuje (?) to firma z Krakowa)

lampy kamuflowane LED w tylnych kloszach (hide-away) Whelen Vertex (pod marką Abrams)

wig-wag flasher Code3 model 711 (póki co bez bypass-a)

Lampa na podszybiu - chińczyk ;P (widać już że pada)

 

Plus na deser w załącznikach parę zdjęć z montażu i na środkową konsolę

 

P.S.

Nie mam pojęcia czemu na filmiku wygląda to tak jakby lampy przednie złapały desynchro... A wcześniej wszystko było cacy Wizualnie też na żywo nie wyglądało to żeby coś się stało... Dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna zabudowa, co do filmiku, no cóż tylko profesjonalne kamery i porządny sprzęt uchwyci wszystkie niuanse takiego sprzętu (oświetlenie).

Podoba mi się autko poza lampą na podszybiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, fajne, ładne świeci i buczy. Ale czy to nie jeste prywatne auto? ,bo jeśli tak to chyba można sie kłopotów na bawić za to że posiada sie bajer o zmiennym tonie dźwięku, i świecidełka. Mi się osobiście podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok, fajne, ładne świeci i buczy. Ale czy to nie jeste prywatne auto? ,bo jeśli tak to chyba można sie kłopotów na bawić za to że posiada sie bajer o zmiennym tonie dźwięku, i świecidełka. Mi się osobiście podoba.

Owszem, można. Tłumaczyłem to facetowi zanim zamontowałem. Tyle że de facto tego sprzętu nie widać gdy jest wyłączony. Z innej mańki: przepisami to nigdzie uregulowane nie jest, ale policja inaczej patrzy na takie auto gdy faktycznie jest to ex-radiowóz ze stanów - w sensie kolekcjonerski. Był u mnie policjant z komendy załatwić pewne formalności akurat gdy składałem to auto - popytał o to co go interesowało, podziękował i pojechał swoją Kią dalej

 

Poza tym mimo tego że prawnie MY takiej możliwości nie dostrzegamy to jednak są takie auta w kraju i jeżdżą na "jakichś tam" papierach - chyba dwa lata temu na Fire Truck Show w Główczycach był gość prywatnym odrestaurowanym trabantem z Feuerwhry (nie było mnie tam niestety), w tym roku były dwa nieoznakowane wozy z OSP Puszcza Mariańska (jakaś KIA i Ford Transit), jest wóz Sheriff (http://www.sheriff.com.pl), czy choćby amerykański Chevy który niegdyś jeździł w stacji pogotowia ratunkowego w Krotoszynie (wcześniej chyba w Szwajcarii), obecnie prywatny spotkany na zlocie Master Truck w tym roku, czy też repliki. I teraz wszystko jet fajnie póki człowiek interesuje się autem i jego historią, ale w momencie pytania o to na jakich zasadach auto jest uprzywilejowane (czy też raczej może wozić sprzęt pojazdu uprzywilejowanego - bo używać go w większości przypadków nie można) zaczyna się robić mniej lub bardziej nieprzyjemnie, a ludzie nabierają wody w usta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc ,to pytam z ciekawości. a to tylko dla tego że kilka dni temu naszła mnie ochota i założyłem sobie wig-waga na kierunkach w skuterze (można się śmiać) , planuje też dołożyć na mijania ,do tego chce dołożyć też sygnały na styl polskiej belmy ps2,miałem ten temat na elektrodzie. Co prawda w aucie ,by zobaczyć jakieś dodatkowe przełaczniki trzeba zajrzeć do środka, no a w jedno śladzie cóż ,widać. Ale spoko, czego nie widać ,znaczy ze nie ma hihihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się