Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie możecie się podzielić swoim "chorym znaleziskiem" w serwisach aukcyjnych. Wysoka cena? Dziwny sprzęt jakby chiński za kosmiczną cenę? Daj znać! Pośmiejemy się razem! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. A głośnik pewnie taki mocny jak ten na koniec filmiku: [youtube]bcFjmf_yRXY[/youtube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

Chodziło mi, że to ten sam model, tylko ma niebieskie klosze, diody i biały środek z napisem "STRAŻ" ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Punto jest belka Gamet a nie Strobos. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was serdecznie :D Lampa ostrzegawcza to nie Gamet. Rzeczywiście firma Gamet testowała tego typu lampy, ale nie sprzedała ani jednej sztuki z powodu braku atestów. Potem używano samego szkieletu, czyli podstawy i kloszy a panele LED autorstwa Gamet. Ostateczna decyzja to zmiana lampy na całkowicie inna. Lampa jest produkowana w Chinach. Jedna chińska firma produkuje takie belki i wersja droższa posiada certyfikat e 10, i R65, które były wykonywane w Hiszpanii. To jest lampa testowana przez firme Gamet ! [youtube]vE-XPIJ75sI[/youtube] I co do sprzedawania chińczyków przez gameta to zapewniam was, że tak nie jest! Używali KIEDYŚ tylko wytłoczek (obudów) z uwagi na to, że prosta forma to koszt 30 tyś zł a często do jednego produktu potrzeba kilka form (lampa pojedyncza -3 formy (podstawa + klosz + soczewki do ledów)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 months later...

Nie wiem ile to jest warte, bo ogólnie LBX-14 to dawno temu ostatnio widziałem na allegro. Ale za ok. 50% tej ceny bym się zastanowił, bo akurat dwa lata temu padła nam w jednostce na aucie taka lampka i w zamian założyliśmy LBO-10 i tak minimalnie nie do kompletu to wygląda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LBX14 w normalnej rozsądnej cenie to można zakupić za ok. 100 zł. No, ale rzucić 200 to jest za dużo wg mnie. LBX 11 wraz z "kurnikiem" jak ja to nazywam kupiłem z wysyłką za 110 zł. Więc płacić 200 zł za samą lampę jeszcze nie w stanie idealnym to zdecydowanie za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote="Przemek"]Przeginają z tymi Chinolami :P[/quote] Dokładnie. Tym bardziej, że za tą cenę można spokojnie kupić LAPa 259...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

[b]"Kogut operacyjny"[/b] czyli chińszczyzna bez wtyczki za 85zł ;) [url]http://allegro.pl/kogut-operacyjny-i2422905909.html[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

[attachment=0]vista.PNG[/attachment] Chora oferta... [i]Pseudooryginalna[/i] belka Federala [b]Vista[/b] z wkładami [b]chińskimi! [/b] za bagatela... [b]999 zł! [/b][i](cena minimalna)[/i] [b][size=150][color=#FF0000]UWAŻAĆ NA TO I SIĘ NIE NACIĄĆ[/color][/size]![/b] http://allegro.pl/lampa-ostrzegawcza-ko ... 53819.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 9 months later...

Kolejny egzemplarz, jedyne 70 zł, pewnie dlatego, że żółty:

http://tablica.pl/oferta/sprzedam-kogut-na-magnez-CID5-ID3QR1p.html#0a4d6ab857

 

To kolejne cudo sprzedaje firma, kogut ma mieć żarówkę halogenową H1.

Jednak to chyba jakiś nowy model żarówek specjalnie dla rolnictwa, sądząc z nazwy firmy. Na zdjęciu lampy widać żarówkę i jeszcze takiej H1 nie widziałem, a cena to jedyne 90 zł + wysyłka. Ciekawe tylko jak opis ma się do 12 miesięcznej gwarancji oferowanej przez sklep.

"Składam reklamację, bo żarówka H1 zamieniła się w inną.... , którą ledwo widać"

http://allegro.pl/lampa-blyskowa-ostrzegawcza-kogut-12v-na-trzpien-i4014851907.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogut przyczepiany na magnez?

Chińczyk na trzpień, tego jeszcze nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 5 weeks later...

To mnie zszokowało!!! Tego jeszcze nie było. Zamiast na boki dać diody, to Chińczycy dali na boki zgadnijcie co? ODBLASKI!!! Tak, dobrze czytacie odblaski. Jeszcze ta cena za ten badziew 599 zł to powala mnie z nóg... Szkoda, że dookoła odblasków nie trzepnęli...

 

http://allegro.pl/belka-swietlna-kogut-lampa-ostrzegawcza-stroboskop-i4145832554.html

 

Zdjęcie dodaję w załączniku na pamiątkę, bo później link z allegro wygaśnie i nie zostanie to dla potomnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się