Rekomendowane odpowiedzi

ChłopakYYyy, witam, normalnie szok. Dziś na tvn turbo w programie gwiazdy czterech kółek Widziałem forda,amerykańca rasowego na polskich blachach policyjnego, i teraz dalej, o ile pamietam ,to coś mi sie obiło o oczy tu na forum, Ktoś coś wie ? może jakieś linki, gdzie można popatrzeć, posłuchać dźwięków . Ponad to ,chciał bym obejżeć cały ten odcinek, bo tylko fragment widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrz mi głęboko w podpis...

 

Nie sądzę aby to był ten z telewizji, bo Rafał by się pochwalił na fejsie na 100% że był w TV, ale z pewnością klienta zna lub chociaż o nim słyszał. Gdyby to był biały slicktop to może... bo na tamtej Vicki jest teraz okleina Highway Patrol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wydaje mi się że był czarny. Ale pewności nie mam. Widziałem tylko urywek w tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA festiwalu dronów w Ketrzynie ktoś był takim czarny.. i na odważnego bez tablicy z przodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spójrz mi głęboko w podpis...

 

Nie sądzę aby to był ten z telewizji, bo Rafał by się pochwalił na fejsie na 100% że był w TV, ale z pewnością klienta zna lub chociaż o nim słyszał. Gdyby to był biały slicktop to może... bo na tamtej Vicki jest teraz okleina Highway Patrol

 

Z tego co się orientuję Viki z Twojego podpisu została sprzedana już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spójrz mi głęboko w podpis...

 

Nie sądzę aby to był ten z telewizji, bo Rafał by się pochwalił na fejsie na 100% że był w TV, ale z pewnością klienta zna lub chociaż o nim słyszał. Gdyby to był biały slicktop to może... bo na tamtej Vicki jest teraz okleina Highway Patrol

 

Z tego co się orientuję Viki z Twojego podpisu została sprzedana już.

Też widziałem, wczoraj albo przedwczoraj. Ciekawe co kupi jako następne, bo jak znowu amcar-a i radiowóz, to znowu będę miał robotę pewnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarobkowóz ? phi też mi coś, to już go nie lubie Bardziej o takich wózkach człowiek myśli jako o kolekcji . A nie do zarabiania. Ale cóż, każdego coś podnieca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, zarobkowóz. Właściciel się nie przykładał do roboty za bardzo...

 

Hrabstwo "Sheriff" (Sheriff County) - właściciel pisał że w sumie oklejenie to zlepek różnych, żeby samochód jak najbardziej przypominał "typowy" amerykański radiowóz.

Tylne światła - OK, są z wersji kanadyjskiej (pomarańczowe kierunki), ale co z tego jak występowały 4 trimy - pomarańczowe z chromowanym paskiem (biegnącym od światła do światła, przez blendę z światłami cofania), z czarnym, czerwone z chromowanym i czarnym. Nie było nigdy miksu, czerwone światła z czarnym paskiem chromowana blenda, ani na odwrót.

Sygnalizacja ostrzegawcza - w USA praktycznie w ogóle się nie zdarza żeby policja miała światła niebiesko-niebieskie - a tu w grilu właśnie takowe są. Dodatkowo śmierdzą chińszczyzną, patrząc na to co piszą o nim (trzy tryby świecenia tych świateł. A zazwyczaj te z Allegro mają właśnie 3 tryby). Belka na dachu - nie wiem co to za wytwór, nie widać producenta. Switchbox jest oryginalny ale brakuje mu "faceplate'a", jest luźno wrzucony do konsoli. Syreny nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się