Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, mam takie pytanka: - czy ta lampa powinna mieć od spodu jakąś gumę/inną osłonę? - czy stare K1 jak moja z 1997 roku mają taką samą "przyczepność" jak te nowe? Może dziwne pytanie ale niedawno widziałem z bliska nową K1 i naprawdę sporo się różni wykonaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, od spodu powinna być podkładka chroniąca karoserię samochodu przed zarysowaniem. W mojej, używanej LBO nie było, więc wziąłem kawałek gumy, trochę kleju i sam sobie takową podkładkę przygotowałem ;) Obstawiałbym, że nie mają. W nowych K1 stosowane są magnesy neodymowe, które dają o wiele większą przyczepność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki :) [quote="bemol"]Obstawiałbym, że nie mają. W nowych K1 stosowane są magnesy neodymowe, które dają o wiele większą przyczepność.[/quote] No właśnie ja tą swoją może nie bez problemów, ale w ostateczności na upartego ściągnę jedną ręką, a tej nowej to nie mogłem oderwać dwoma, choć o wiele delikatniej to robiłem bo facet się patrzył z leksza jak na przygłupa że próbuję mu lampę z dachu ściągnąć :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 years later...

Panowie, pytanie - nowe LBO/LBX-10K1N z magnesem neodymowym mają według instrukcji trzymać się do 240km/h, a ile wynosił limit prędkości dla starych wersji czy a może jeszcze więcej? Ostatnio mi się to jakby potrzebne zrobiło

 

EDIT:

Widzę że LBO-10K1 występuje w jakiejś śmiesznej wersji "do 80km/h", gdzie nie może służyć jako wyposażenie pojazdu uprzywilejowanego... moja LBO jest niby ex-policyjna, czyli powinna wytrzymywać więcej... jest jakiś sposób na ustalenie z jaką wersją się ma do czynienia? Bo w instrukcji do tej śmiesznej "80km/h" jest podane że żarówka jest H3, czyli że jak mam H3 to mam tą właśnie "nienormalną"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 months later...

Sorry za odkop, ale raz na ruski rok sprawdzam forum

 

(80) km/h niestety i koniec - to się tyczy tych zwykłych, okrągłych magnesów. Jak masz neodymowego to poleci więcej. O innych wersjach nie słyszałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się