Rekomendowane odpowiedzi

Mam pękniętą kształtkę czołową w belce - uderzenie w gałąź... :roll: Tak się składa że mam na części drugą LZ-tkę, tylko dłuższą - i tu pojawia się pytanie: czy ktoś próbował / czy da się skrócić kształtkę? Nie pęknie przy "piłowaniu", czy jak to się tam robi? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest to nienajstarszy klosz to zwykła piłka i przecinasz ! ja zawsze biore te 51 cm i przycinam sobie albo dziele na połowe ! wychodzi taniej !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, dzięki - dokładnie o to mi chodziło :) A tak przy okazji może ktoś wie jaki były długości kształtek fabrycznych? Albo chociaż najkrótszej? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 7 years later...

Witam w temacie, 8 lat później (heh, jak ten czas leci) ?

 

W sumie jak się domyślacie jednak nie przyciąłem tych kształek (brak czasu, te sprawy ? ), ale w końcu muszę do innego projektu przyciąć kształtki i tutaj pojawia się pewien problem, zapewne mój osobniczy, ale... Serio, jak wam się ustaje przeciąć kształtkę równo? Bo mi zawsze przy cięciu czegokolwiek "ucieka" zawsze na bok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczam na krawędziach gdzie uciąć, kleję równo wzdłuż krawędzi cięcia taśmą papierową z dwóch stron i tnę piłką ręczną. Tak robię zawsze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Przemek napisał:

Zaznaczam na krawędziach gdzie uciąć, kleję równo wzdłuż krawędzi cięcia taśmą papierową z dwóch stron i tnę piłką ręczną. Tak robię zawsze ?

Najprostsze rozwiązania zawsze najtrudniejsze do wymyślenia ? Ja już myślałem żeby kupić ukośnicę ręczną ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Radhezz napisał:

Najprostsze rozwiązania zawsze najtrudniejsze do wymyślenia ? Ja już myślałem żeby kupić ukośnicę ręczną ?

Najprostsze i najtańsze ? Unieruchomię zawsze kształtki w imadle i wszystko idzie gładko bez problemu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

Cześć, orientuje się ktoś czy do belki LZ występowały bezbarwne klosze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tygodnia przetrząsam internet i nie natknąłem się na choćby ślad. Może coś więcej? Jakiś link, zdjęcie albo informacje kto sprzedaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo waćpan szukasz ?

KLIK

Masz na rozwijanej liście do wyboru kolor zamawianej kształtki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał coś podpowiedzieć to bardziej opłaca się brać te dłuższe kształtki i samemu je dociąć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się