Ciekawostka na allegro - kolega? ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Już jakiś czas temu namierzyłem na allegro zestaw Whelen'a od użytkownika o nazwie [b]fedlightt[/b] - wczoraj zakupiłem i nie daje mi to spokoju czy ten fedlightt i "nasz" fedlight to ta sama osoba? :D Nie pytam tak ot, bo w sumie jak sprzęt zostaje "w rodzinie" to projekt można zrobić publiczny - a nie powiem, bo mam plan na zagospodarowanie sprzętu w mojej jednostce ;) I kilka pytań też ;) [url]http://allegro.pl/zestaw-stroboskopowy-whelen-kogut-zura-wyprzedaz-i2508546142.html[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że "nasz" :) Śledzę jego profil na alledrogo non stop :P Gratuluję zakupu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zakupiłeś sprzęt od Naczelnego eLightbars ;) Poza tym jeżeli zakupiłeś od niego sprzęt to adres powinien być taki sam jak dane naszej redakcji ;) Krzysiek przebywa aktualnie na urlopie i co będzie z paczką to nie wiem - dzwoń i się pytaj Radhezz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć ;) Ogólnie to sprawa wygląda tak, że na to urządzonko potrzebuje dowodu zakupu żeby można było to wpisać w w księgowość OSP - tyle że to pierwszy taki zakup i nie bardzo wiem jak to ma wyglądać, bo przecieram szlaki :P Ale jak już będą przetarte to cóż - będzie można poszukać okazji na allegro ;) Tzn. już w tej chwili szukam stroboskopów kierunkowych które można by było podłączyć pod ten sterownik Whelen'a :D O ile dobrze rozumiem to wystarczą same lampy z palnikami, bo całą elektronikę sterownik ma w sobie. A co do urlopu - wróci to się załatwi, mi się nie spieszy aż tak bardzo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Tak, to bedzie sprzęt wysyłany z Radomia od fedlight-a :D Do sterownika możesz podpiąć jeszcze dwa palniki . Albo to będą takie jak masz w zestawie albo do grila. Oczywiście jeśli chcesz to możesz zrobić sobie sam takie lampy strobo do grila. Lampa niebieska (ok30zł z wesemu)+ palnik(35zł)+ trafo(12zł)+ kabel + wtyczka(50gr).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote="fedlight"]Oczywiście jeśli chcesz to możesz zrobić sobie sam takie lampy strobo do grila. Lampa niebieska (ok30zł z wesemu)+ palnik(35zł)+ trafo(12zł)+ kabel + wtyczka(50gr).[/quote] Jestem więcej niż zainteresowany :D Obudowy lamp mam po oryginalnych ZLN-ach w których spalił się przemiennik, więc jestem zainteresowany skąd (gdzie kupić) i jaka jest reszta części - jednym słowem szczegóły, parametry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

Ok, dostałem przesyłkę i widzę że błyskowniki do lamp też sam robiłeś :) Trafo już rozpoznałem jako TZ-1, a palniki są spiralne pewnie czyżby [url=http://www.nowyelektronik.pl/searchsklep.php?mode=opis&nr=58708&Palnik%20Ksenonowy%20Spiralny%20%28Hal.%29%20[BH0647]&nadkat=%ACr%F3d%B3a%20%A6wiat%B3a&kat=%AFAR%D3WKI&nazwa=Palniki%20stroboskopowe]takie[/url]? Jeśli tak to ostatnie pytanie pozostaje o model wtyczki... 3-pinowy męski Molex?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 years later...
Jaki?

A ciut konkretniej można? Pytasz o wtyczkę, czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 months later...
Gość

To super, może i ja skorzystam. Dzięki za wskazanie profilu na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 months later...
Gość

To nieżle może i jak skorzystam. Tez mi sie te informacje przydadzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

Ja też na pewno skorzystam z ich oferty. Dzięki za polecenie kogoś godnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się