Zura 5120 złącze 8 pin problem


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam zurę 5120 w której nie wiem jak podłączyć przewody od sterowania światłami. Ta zura posiada pilota z przyciskami do sterowania dodatkowymi halogenami, centralka ma wyjście na pilota w formie złącza rj45 tak jak ges110, oraz ma wbudowany wentylator. Na pilocie jest tylko napis 5120 bez mosfet czy innych dodatkowych liter. Z tyłu oprócz typowych przewodów do głośnika i zasilania wychodzi kolejnych pięć, których kolory nie występują na żadnym schemacie w sieci. Oto one: czerwono-żółty 1.5mm, czerwony 1.5mm, czerwony 2.5mm, czarno-żółty 1.5mm oraz zielony 1.5mm. Czy to jest hybryda zwykłej zury z 5120H tego nie wiem. Na pilocie wszystko świeci, modulator się włącza i gra ale nie wiem co począć z tymi światłami a nie chcę czegoś usmażyć. Wszelkie sugestie mile widziane. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Wiesz co, być może to jest wczesna wersja Zury 5120H. Ja bym napisał maila do Elfira o schemat do tego. Są bardzo pomocni i wytłumaczą na bank o co z tym chodzi. Ja kiedyś dzwoniłem na temat Zury 6120 i dowiedziałem się wszystkiego czego chciałem. Chyba będzie to najszybsze rozwiązanie, bo niestety nie miałem jeszcze tej Zury w rękach i nie chcę kłamać, ani bajek pisać na jej temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się