eLightbars.plZnajdź firmę
STRONA GŁÓWNA > Regulamin
Regulamin Katalogu Punktów Serwisowych portalu eLightbars.pl

  1. Dodanie wpisu firmy do Katalogu Punktów Serwisowych portalu eLightbars.pl jest bezpłatne.

  2. Dodawać można wyłącznie firmy działające w branży sygnalizacji ostrzegawczej lub pochodnych i mające swoją siedzibę w Polsce.

  3. Wpisy przed zamieszczeniem w Katalogu sprawdzane są przez redaktorów portalu pod względem poprawności.

  4. Wpisy, których treść narusza prawo, dobre obyczaje i godność osób trzecich, nie są zamieszczane lub są usuwane z Katalogu.

  5. Pola należy wypełniać zgodnie z ich przeznaczeniem. Błędne wypełnianie może doprowadzić do nie zaakceptowania wpisu przez redaktora lub system.

  6. W Katalogu nie akceptujemy linków prowadzących do wizytówek firm w serwisach konkurencyjnych (katalogi firm itp.).

  7. Właściciele Katalogu Punktów Serwisowych portalu eLightbars.pl nie odpowiadają za treści wpisów.

  8. Redaktorzy Katalogu zastrzegają sobie prawo do drobnych modyfikacji wpisów, w przypadku błędów itp.

  9. Wpisy można poddawać edycji, w tym celu należy zalogować się do formularza edycji wpisu za pomocą danych przesłanych w mailu informacyjnym o akceptacji wpisu do Katalogu.

  10. Właściciele Katalogu zastrzegają sobie prawo do ewentualnego przeprowadzania mailingu (rozsyłania informacji) na adresy e-mail firm zamieszczonych w Katalogu Punktów Serwisowych.

  11. Właściciele Katalogu zobowiązują się do nie przekazywania w żaden sposób informacji o Użytkownikach innym firmom, instytucjom i osobom z wyłączeniem policji, prokuratury, sądu i innych uprawnionych organów, którym dane o Użytkownikach udostępniane są w przypadku złamania prawa przez Użytkownika lub wydania przez ten organ odpowiedniego nakazu udostępnienia danych zgromadzonych w Serwisie.

  12. W przypadku podjęcia przez użytkownika działań nie zakazanych w tym regulaminie, a uznanych przez właścicieli Katalogu Punktów Serwisowych portalu eLightbars.pl za niewłaściwe lub niepożądane, właściciele Katalogu zastrzegają sobie prawo do żądania zaprzestania tych działań. Nie zastosowanie się do takiego żądania traktowane będzie jak złamanie regulaminu i sankcjonowane w odpowiedni sposób

  13. Wszelkie pytania i informacje dotyczące Katalogu prosimy wysyłać na adres:

Gamet - PLO3 (1XAP) Elektra - LZ - 4OG Elektra - LZ - 4OG Federal Signal Vama - Pilot Solaris Elektra - LB 3 Elektra - LBX 11 (galeryjka STRA) Federal Signal Vama - Escape series 
-   O nas
-   Kontakt
-   Polityka prywatności
  -   Reklama na stronie
-   Nasze banery
-   Panel Klienta
  Znajdź nas na portalach społecznościowych
          
Portal oparty na oprogramowaniu portaleo.pl
stat4u