eLightbars.plZnajdź firmę

Nowy GES-110

2012-03-15, 17:02:48 Autor: Krzysztof Połeć

 

Ukazał się reportaż dotyczący nowych pojazdów Hyundai gdzie nasz fotoreporter (Przemysław Olszak) odkrył nowy modulator firmy Elektra. Nazwa urządzenia ku naszemu zdziwieniu jest taka sama jak poprzednia GES 110. Jednak nowy produkt Warszawskiego producenta bardzo was zaskoczy. Nowy GES od poprzedniego nie różni się tylko wyglądem, ale tez modulacjami, parametrami wyjściowymi sygnału do głośnika, ale też bardziej intuicyjnym sterowaniem.

 

Podzieliliśmy dla was modulator na 5 grup funkcyjnych. Do pierwszej z nich (zasilanie) zaliczamy dwa przyciski. Służą one do włączania generatora i wyłączania, ale też do uaktywnienia opcji wydłużania czasu czuwania generatora. Kolejna grupa jest (Megafon). W jej skład zaliczyliśmy 4 przyciski. Służą one do uaktywnienia opcji RADIO, MIKROFON oraz dwa przyciski służące do zwiększania i zmniejszania mocy mikrofonu, radia oraz zwiększa jak i zmniejsza poziom podświetlenia przycisków. Następną jest grupa przycisków (Syrena). Te trzy przyciski sterują modulacjami, sygnałem HORN oraz opcją sterowania modulacjami z klaksonu pojazdu. Kolejne dwie grupy (oświetlenie) i (oświetlenie dodatkowe) służą do sterowania lampami ostrzegawczymi. Przycisk pierwszy od lewej z grupy „oświetlenie” po włączeniu, uruchamia wszystkie lampy ostrzegawcze niebieskie, co sygnalizują nam diody D5,D6,D8.  Kolejny przycisk z tej grupy przeznaczony jest do lampy czerwonej (pojazdy jadące na początku i na końcu kolumny). Ostatni przycisk z prawej strony uaktywnia lampy niebieskie i czerwone.

Producent umieścił na sterowniku trzy dodatkowe przyciski. Mogą one służyć do lamp oświetleniowych przednich jak i bocznych. Rozwiązanie konstrukcyjne pozwala jednak na podłączenie prawie wszystkiego pod te przyciski.

 

 

 

[ Komentarze ]

 

Elektra - LZ - 4OG Elektra - LZ - 4OG Federal Signal Vama - Pilot Solaris Elektra - LB 3 Elektra - LBX 11 (galeryjka STRA) Federal Signal Vama - Escape series Federal Signal Vama - Vista 
-   O nas
-   Kontakt
-   Polityka prywatności
  -   Reklama na stronie
-   Nasze banery
-   Panel Klienta
  Znajdź nas na portalach społecznościowych
          
Portal oparty na oprogramowaniu portaleo.pl
stat4u