eLightbars.plZnajdź firmę

Wideoporadnik odc. 6 - HAZTEC - Euromax 8-8122-PL

2013-08-13, 20:17:39, Autor: Przemysław Olszak

W szóstym odcinku wideoporadnika ujrzycie w jak prawidłowy sposób należy obsługiwać manipulator od generatora brytyjskiej firmy HAZTEC, model Euromax 8-8122-PL, który jest nowością na naszym polskim rynku generatorów ostrzegawczych.

Zapraszam!

 

Jak informuje polski dystrybutor generatora:

"Bardzo dopracowana syrena brytyjskiego producenta Haztec, o mocy 100W. Wersja na rynek polski, spełniająca wszelkie wymogi stawiane przez służby uprzywilejowane. Syrena z bardzo wygodnym, podświetlanym sterownikiem do obsługi oświetlenia uprzywilejowania i dodatkowego, nadawania komunikatów głosowych, przekazywania komunikatów z radiostacji na zewnątrz pojazdu, 4-ma modulacjami oraz „poganiaczem” Airhorn. Syrena może być zamontowana pod siedzeniem poprzez sterowanie manipulatorem na przewodzie. Posiada 2 wyjścia sterowania światłami (10A)."

 

 

Dane techniczne:

Napięcie robocze:                12V
Maksymalny pobór prądu:  12A
Impedancja:                          11 Ohm
Moc wyjściowa:                     100W
Temperatura pracy:               -40 C do +55
Wymiary:                                 170mm (długość) x 150mm (szerokość) x 55mm (wysokość)

 

 

Serdeczne podziękowania firmie 4x4 Terenowiec sp. z o.o. z Krakowa za udostępnienie generatora HAZTEC - Euromax 8-8122-PL do testów i wideoprezetacji. Więcej szczegółów na stronie dystrybutora HAZTEC na Polskę:

 

Pozostałe zdjęcia generatora:

 

[ Komentarze ]

Elektra - LZ - 4OG Elektra - LZ - 4OG Federal Signal Vama - Pilot Solaris Elektra - LB 3 Elektra - LBX 11 (galeryjka STRA) Federal Signal Vama - Escape series Federal Signal Vama - Vista 
-   O nas
-   Kontakt
-   Polityka prywatności
  -   Reklama na stronie
-   Nasze banery
-   Panel Klienta
  Znajdź nas na portalach społecznościowych
          
Portal oparty na oprogramowaniu portaleo.pl
stat4u