eLightbars.plZnajdź firmę

911Signal SPOT - test lampy

2016-03-06, 21:00:00 Autor: Krzysztof Połeć

Lampa SPOT. Wyprodukowana przez firmę 911Signal z Chin. Pierwsza myśl i skojarzenie – lampa z Chin! To nie może być dobre. Nic bardziej mylnego! Jest to jedna z lepszych lamp, jaką mieliśmy okazję testować. Lampa pojedyncza posiada wszystkie certyfikaty potrzebne do użytkowania na terenie Europy jak i USA czy Kanady. Dodatkowym atutem lampy jest certyfikat szczelności IP67. Lampę, jaką otrzymaliśmy posiada mocowanie stałe, więc test wytrzymałości mocowania magnetycznego nie ocenimy. Lampa ma dość oryginalny wygląd w porównaniu do konkurencji. Producent zastosował podstawę wykonaną z aluminium, co daje niesamowitą wytrzymałość lampy na uderzenia. Klosz lampy wykonany jest poliwęglanu, a mocowanie klosza odbywa się poprzez wsunięcie i przekręcenie tak, aby nie można było go odkręcić. W aluminiowej podstawię znajduje się solidna uszczelka, która zapewnia naprawdę dobrą szczelność. Sam mechanizm LED znajduje się na podstawie – a klosz przykrywa cały moduł świecący wraz z elektroniką. To rozwiązanie zapewnia szczelność zgodną z IP67! Elektronika lampy pozwala na zasilanie w przedziale 10-30V i posiada 8 programów świecenia w tym aż 5 zgodnych z R65! Lampę testowaliśmy w różnych warunkach i naprawdę możemy stwierdzić, że jest to jeden z lepszych modeli na rynku! Jedną wadą, jaką zauważyliśmy jest mała śrubka blokująca – w naszej lampie gwint nie pozwalał na odkręcenie śrubki.

PLUSY:

-zasilanie 10-30VDC,

-solidne wykonanie (podstawa aluminiowa), klosz poliwęglan,

-mocowanie: 3 punktowe, magnetyczne, DIN-flex, 1 punktowe,

-certyfikaty R65, SAE, IP67

-12 diód LED o mocy 3W z soczewką „emergency”

MINUSY:

-mocowanie blokady klosza,

-mocowanie magnetyczne – mała prędkość 140Km/h,

-brak certyfikatu ECE R10

 

 

Zasilanie (Voltage):

10-30 VDC

Moc (Power):

25W

LED:

12 pcs LEDs -3W/LED

Programy (Flash pat tern):

8 (5 –ECE R65)

Certyfikaty (Certyficate):

ECE R65 Class 1

SAE Class 1

IP67

 Synchronizacja :

TAK

INSTRUKCJA

BROSZURA

 

Serdeczne podziękowania firmie 911Signal z Chińskiej Republiki Ludowej za udostępnienie lampy SPOT do testów i wideoprezetacji. Więcej szczegółów na stronie producenta:

911Signal

Elektra - LZ - 4OG Elektra - LZ - 4OG Federal Signal Vama - Pilot Solaris Elektra - LB 3 Elektra - LBX 11 (galeryjka STRA) Federal Signal Vama - Escape series Federal Signal Vama - Vista 
-   O nas
-   Kontakt
-   Polityka prywatności
  -   Reklama na stronie
-   Nasze banery
-   Panel Klienta
  Znajdź nas na portalach społecznościowych
          
Portal oparty na oprogramowaniu portaleo.pl
stat4u