eLightbars.pl



Znajdź firmę





Wideoporadnik odc. 10 - Elfir - Zura 2120/A

2016-08-12, 18:47:00 Autor: Przemysław Olszak

Dziesiąty odcinek wideoporadnika na temat poprawnej obsługi generatorów dźwiękowych nie mógłby się odbyć gdyby nie Wojciech - członek Stowarzyszenia Na Rzecz Ratownictwa "ADIUTARE", który wypożyczył do nakręcenia wideoporadnika bardzo rzadki modulator - Zurę 2120/A, która posiada panel sterujący wykonany fabrycznie na wzór PS-100.

Zura 2120/A posiada przedni panel sterujący łudząco podobny do swojego poprzednika - Zury PS-100. Jednakże wnętrze 2120/A jest bardzo technicznie zbliżone do następcy tego modelu Zury z rodziny 1120, 2120, 3120. Generator w porównianiu do PS-100 posiada bieżąco podświetlaną aktywowaną funkcję:
- RADIO,
- MIKROFON,
- SYR.R,
- LE-ON,
- WILK,
- PIES.

Także w dzisiejszym odcinku wykorzystałem do przedstawienia funkcji PILOT oraz POSTÓJ W AKCJI belkę Elektry - LZP 3XpW wraz z przekaźnikami. Myślę, że tak zobrazowane funkcje zostaną jeszcze lepiej zrozumiane i wyjaśnione w czytelny sposób dla wszystkich osób oglądających wideoporadnik.

Mam nadzieję, że dzięki obejrzeniu tego wideo-poradnika wiele wątpliwości zostanie rozwianych, a ponadto każdy będzie:
- wiedział jak włączyć dodatkowe światło czerwone (PILOT),
- rozumiał działanie funkcji POSTÓJ W MIEJSCU,
- znał obsługę manipulatora podczas zmiany modulacji,
- potrafił regulować poziom głośności do podawania komunikatów głosowych,
- świadomy priorytetów działania funkcji modulatora np. komunikat głosowy ma pierwszeństwo od dźwięków ostrzegawczych modulatora,
- świadomy deaktywowania przycisku SYR.R przy włączonych modulacjach dźwiękowych LE-ON, WILK, PIES.

 

Składamy serdeczne podziękowania Stowarzyszeniu Na Rzecz Ratownictwa "ADIUTARE" za współpracę i wypożyczenie generatora do realizacji wideoporadnika.

[ Komentarze ]

Elektra - LZ - 4OG Elektra - LZ - 4OG Federal Signal Vama - Pilot Solaris Elektra - LB 3 Elektra - LBX 11 (galeryjka STRA) Federal Signal Vama - Escape series Federal Signal Vama - Vista 
-   O nas
-   Kontakt
-   Polityka prywatności
  -   Reklama na stronie
-   Nasze banery
-   Panel Klienta
  Znajdź nas na portalach społecznościowych
          
Portal oparty na oprogramowaniu portaleo.pl
stat4u