eLightbars.plZnajdź firmę

Ople z Gliwic, belki z Bytomia - 300 Astr dla Policji

2017-11-13, 11:17:12 Autor: Krzysztof Połeć

Do Polskiej policji trafi prawie 300 oznakowanych pojazdów wyprodukowanych w Polskiej fabryce w Gliwicach. Wyposażone są one w 200 konne silniki benzynowe oraz oświetlenie i nagłośnienie od Federala. Za kilka dni na drogach pojawią się pierwsze benzynowe radiowozy, które do 100km/h rozpędzą się w 7,7 sekundy. 

[ Komentarze ]

 

Jak pojazd jest wyposażony? Sygnalizacja świetlna jak i dźwiękowa firmy Federal Signal Vama. Na dachu pojazdu możemy zobaczyć nową odświeżoną lampę P5000, aktualnie Kairos z wykorzystaniem w 100% oświetlenia led.

Lampa zespolona Federal Signal Vama Kairos posiada standardowe moduły LED barwy niebieskiej na skrajnych częściach lampy. Czerwona lampa ostrzegawcza, która służy do „pilotowania” kolumny pojazdów to nic innego jak moduł, jaki możemy zobaczyć w lampach Legend. Moduł jest świetnie widoczny na przodzie jak i na tyle pojazdu. Innowacją zastosowaną w lampie są moduły robocze - białe. W centralnej, przedniej części lampy znajdują się dwa moduły LED białe do oświetlenia pola pracy. Zastosowanie modułów takich samych jak w lampie LEGEND zapewnia bardzo dobrą, jakość światła. Boczne moduły robocze to 3 ledowe lampy, które stosuje się w lampach Aurum. Było to jedyne rozwiązanie biorąc pod uwagę bardzo małą ilość miejsca.

Lampy IMPAXX zastosowano w „grillu” oraz w tylnej klapie bagażnika.

Nagłośnienie to już wyższa pólka z uwagi na zastosowanie modulatora FSV AS-422/6S Polonia oraz głośnika tubowego FSV AL 252N, który został zainstalowany maksymalnie najwyżej w komorze silnika.

Dodatkowo w pojeździe zainstalowano trzy lampy oświetlenia wnętrza firmy WAŚ model 728.

 

Instrukcja obsługi sygnalizacji dla OPEL ASTRA 2017

 

[ Komentarze ]

Elektra - LZ - 4OG Elektra - LZ - 4OG Federal Signal Vama - Pilot Solaris Elektra - LB 3 Elektra - LBX 11 (galeryjka STRA) Federal Signal Vama - Escape series Federal Signal Vama - Vista 
-   O nas
-   Kontakt
-   Polityka prywatności
  -   Reklama na stronie
-   Nasze banery
-   Panel Klienta
  Znajdź nas na portalach społecznościowych
          
Portal oparty na oprogramowaniu portaleo.pl
stat4u