eLightbars.plZnajdź firmę

Wideoporadnik odc. 11 - Elfir - Zura 7120

2019-01-21, 19:15:56, Autor: Przemysław Olszak

W kolejnym odcinku wideoporadnika ujrzycie generator ZURA 7120, który cechuje się prostotą obsługi oraz montażu. Jest on odpowiedzią na nietypowe miejsca montażu i instalacji sygnałów uprzywijelowania. Razem z firmą "ELFIR" przygotowaliśmy również upominki dla czytelników.

 

ZURA 7120 jest skierowana do pojazdów lekkich tj. motocykle, quady i inne podobne, gdzie nie ma miejsca na pilot. ZURA (Zespolone Urządzenie Rozgłoszeniowo-Alarmowe) 7120 jest generatorem do której obsługi wystarczy jedynie jeden guzik! Włączenie i wyłączenie generatora odbywa się za pomocą krótkiego wciśnięcia włącznika impusowego. Powyższy generator ma także funkcję HORN, wystarczy długo trzymać przycisk, z chwilą wypuszczenia przycisku horn się wyłączy. ZURA 7120 posiada detekcję lamp ostrzegawczych, więc dlatego nie uruchomią się dźwięki ostrzegawcze (MIX i HORN) bez podłączonej choć jednej lampy ostrzegawczej do generatora.

Schemat podłączenia Zury znajdziecie w naszym dziale ze schematami:
SCHEMAT PODŁĄCZENIA ZURY 7120

Warto wspomnieć, że w filmie wykorzystano międzynarodowe, standardowe nazwy dźwięków modulacji, a firma ELFIR ma własne nazwy dźwięków, które zostały opatentowane. Zaczynając od pierwszego HI-LO, czyli LE-ON, YELP - PIES, WAIL - WILK. Standardowa modulacja w generatorze ZURA 7120 to MIX w kolejności: LE-ON -> PIES -> WILK -> PIES . Po ostatnim rozpoczyna się od początku.

 

Aby otrzymać upominki obejrzyj wideoporadnik do końca, tam znajdziesz instrukcję co musisz zrobić, aby je otrzymać! Śpiesz się! Czekają portalowe smycze oraz kalendarze na rok 2019 od Elfira!


Po godzinie 20:20 mamy już komplet! Dziękujemy za zabawę!

 

[ Komentarze ]

 

Serdeczne podziękowania firmie Elfir za udostępnienie generatora
ZURA 7120 do wideoprezetacji oraz gadżetów promocyjnych.

 

fot. Pudełko z ZURA 7120.

fot. Generator ZURA 7120.

fot. Generator ZURA 7120 wraz z plombą gwarancyjną i etykietą.

fot. Części potrzebne do instalacji ZURY.

[ Komentarze ]

Gamet - PLO3 (1XAP) Elektra - LZ - 4OG Elektra - LZ - 4OG Federal Signal Vama - Pilot Solaris Elektra - LB 3 Elektra - LBX 11 (galeryjka STRA) Federal Signal Vama - Escape series 
-   O nas
-   Kontakt
-   Polityka prywatności
  -   Reklama na stronie
-   Nasze banery
-   Panel Klienta
  Znajdź nas na portalach społecznościowych
          
Portal oparty na oprogramowaniu portaleo.pl
stat4u