For technical reasons, it's not possible to create an account using @gmail.com addresses.Please use a different email address.We're still working to fix the issue.Please be patient.
Pamięta ktoś może, od kiedy LZ pojawiła się na radiowozach?
Jeśli mnie pamięć nie myli, to przed trój komorową konfiguracją, policja/drogówka stosowała lampy czerwono niebieskie (od kierowcy niebieski a od pasażera czerwony klosz). Ktoś wie od kiedy do kiedy to było?
Elektra - LZ 2OGW+O
in Lightbars
Posted
Pamięta ktoś może, od kiedy LZ pojawiła się na radiowozach?
Jeśli mnie pamięć nie myli, to przed trój komorową konfiguracją, policja/drogówka stosowała lampy czerwono niebieskie (od kierowcy niebieski a od pasażera czerwony klosz). Ktoś wie od kiedy do kiedy to było?