Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 09/04/2022 in all areas

 1. 1 point
  Sporo tego nazbierałeś Nie spodziewałem się takiej ilości sprzętu u Ciebie Gratulacje!
 2. 1 point
  Witam wszystkich serdecznie. Na forum jestem od samego początku, ale dopiero teraz wziąłem się w garść i postanowiłem powstawiać jakieś fotki z mojej raczej marnej kolekcji. ( na tle waszych ). Z góry przepraszam za typowo garażowe warunki, zdjęcia robione przy okazji małego przemeblowania. Oczywiście to nie wszystko co posiadam, niektóre lampy są porozkręcane i czekają na odnowienie Lampy pojedyncze: Elektra LB3 Elektra LBS 5 - 5szt e Elektra LBO 10 Elektra LB0 10T Elektra LBX 11T Elektra LBX 11 Elektra LBO 10k1 -
 3. 1 point
  Odwiedziny u kolegi Strażaka On coś dostał ode mnie, a ja dostałem coś od niego .
 4. 1 point
  Z tego co kojarzę, zielony kogut na ciężkim sprzęcie służy do sygnalizowania czy operator ma zapięte pasy. Bodaj w Niderlandach zielony oznacza dowódcę. Z kolei w USA (zależy od stanu) zielonego mogą używać ochotnicy w drodze do jednostki.
 5. 1 point
  Z tego co pamiętam w Wielkiej Brytanii było niegdyś zielone światło ostrzegawcze dla lekarza. Już od kilkunastu lat tego nie ma. Oprócz tego właśnie zielone są stosowane w niektórych państwach Ameryki Południowej (nie mam pojęcia czy tylko w Argentynie, czy w większej ilości)
 6. 1 point
  W podobnym klimacie Edukatorium Rybnik
 7. 1 point
  Zgadza się, ja mam to szczęście że sprzedawca mieszka w sąsiednim powiecie więc zakupy były bezpośrednio u niego i od razu z próbą działania sprzętów. Widząc takie zróżnicowanie modeli czułem się jak dziecko przy choince w święta. Sprzedawca myślał najpierw że mam jakąś firmę budowlaną czy drogową lub duże gospodarstwo rolne a ja tylko koguty hoduję. Przy większej ilości udało mi się też wytargować troszkę niższą cenę. Czy ktoś z was wie, w jakich krajach czy dziedzinach zielony to kolor ostrzegawczy/uprzywilejowany bo nie bardzo kojarzę?