Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 05/01/2023 in all areas

 1. 1 point
  Witam. Sprzedam modulator GES-110 firmy elektra rok prod. 2012, stan nowy w opakowaniu wraz z plombami na pilocie. Raz podłączony, nigdy niemontowany w pojeździe. 12v, 8ohmCena: 750 /650zł do negocjacji.W zestaw wchodzi:Pilot od modulatora.Centralka.Kabel spiralny do pilota.Pudełko.Obudowa na pilot.Instrukcja obsługi.Kosta łącząca kable 6p6c.Kabel prosty 6p6c.Śruby wraz z uchwytami do mocowania modułu.Bezpieczniki 10x2 15x1.
 2. 1 point
  Cześć, ostatnio postanowiłem zagrać na loterii i zamówić z Chin żarówki H1 w wersji LED. Kupiłem dwa modele, które różnią się dość znacznie konstrukcją, parametrami i ceną. Gdy do mnie dotarły, stwierdziłem, że zrobię małe porównanie i podzielę się z Wami wynikami. Do porównania stają trzy żarówki: standardowa halogenowa – tutaj nie ma co się rozpisywać, miałem pod ręką jakiś model z niższej półki "LED1" – mój pierwszy kontakt z ledowymi odpowiednikami H1. Według producenta strumień świetlny kształtuje się na poziomie 700 lm (w ofercie napisane było, że 1
 3. 1 point
  Nówka sztuka LBO 10-T
 4. 1 point
  Tomek, bez diagnozy generatora i głośnika ciężko jest cokolwiek stwierdzić, bo to faktycznie dziwnie wygląda. Jeśli chcesz to naprawić, skontaktuj się z @michalsc. Tam w generatorze jest trafo, więc nie podbije mocy. No chyba, że jest przebite czego nie można wykluczyć.
 5. 1 point
  Mogę jedynie dodać, że po latach okazało się, że za te pieniądze można kupić lepsze lampy o podobnych wymiarach oraz lepszą elektroniką. Lawinowo Nanoledy padają ze zwykłego użytkowania, a nawet leżakowania na magazynie! Szczerze to ten produkt nie jest godny polecenia niestety, jakość Vamy mocno spadła.
 6. 1 point
  Witam, Nazywam się Mateusz Krzyżoś i jestem właścicielem firmy STROBOS, Zdecydowałem się napisać w tym wątku, ponieważ z tego co widzę jest kilka kwestii do wyjaśnienia. Z Panem Połeć i Olszak widzieliśmy się osobiście przynajmniej 2 razy i nigdy w rozmowie nie zarzucili mi czegokolwiek, jednak na prowadzonym przez siebie forum śmiało wypisują rzeczy o mojej firmie o których się nie znają albo nie chcą zrozumieć i szukają zbędnej sensacji. 1. Pan „Radhezz” w pierwszym wątku przesłał link do filmu Youtube do belki która nigdy nie była przez nas sprzedawana, ta lama by