All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Spróbowałem APC o ładnym zapachu coś nie coś zmył
 3. Sprawdź jeszcze połączenia i masę, bo objawy wskazywałyby na taki problem.
 4. Robiłem próby z trzech akumulatorów z czego najstarszy to dwulatek. Tak jak pisałem układy składające się z tych czterech LEDów i posiadające trzy masy idą z aku jak trzeba . Problem jest z parabolicznymi układami i białymi kierunkowymi , które zasilane sią tylko plusem i minusem . Działają tylko pod prostownikiem ....
 5. sprawdź napięcie na akumulatorze, bo raczej to mało prawdopodobne, że lampa jest tak wybredna na źródło zasilania
 6. Mam taką ciekawą hiszpańską belkę LED. Podejrzewam że będzie już mieć z 15 lat. Niestety do belki nie było pilota, a w środku widać dedykowane sterowniki do każdej z połówek. Lampa jest dwupoziomowa i czterokolorowa. Próbuję ją rozpracować " analogicznie" i nawet w pewnym sensie się to udało. Jednak jest kwestia której nie umiem sobie wytłumaczyć. Układy, które zasilane są dwoma kabelkami reagują jedynie na napięcie podawane z prostownika transformatorowego. Układy w których jest jeden PLUS i trzy minusy działają prawidłowo zarówno pod akumulatorem i prostownikiem. W jaki sposób można rozwiąz
 7. Last week
 8. Earlier
 9. Witam forumowiczów czy orientuje się ktoś może czy do poprawnego działania modulatora federal signal gep-500 jest potrzebny konkretny pilot sterujący. Jeśli nie to czy po odpowiednim połączeniu będzie działał np. z FS Smart siren albo od biedy "na kabelki"? Ps. przepraszam za wysłanie wątku 2 razy jeśli można to poproszę administrację o skasowanie jednego posta.
 10. Następne nabytki. Głośnik leci do OSP
 11. Belka jeszcze nie jest rozebrana na części pierwsze. Na dniach będę się za nią brał. Ale dokupiłem do niej nowe halogeny boczne oraz żarówki h3led
 12. Przemek

  as380

  Będę wdzięczny za uzupełnienie ogłoszenia o zdjęcie o którym mówi pkt 3 regulaminu Ogłoszeń
 13. jacsas

  as380

  witam mam do sprzedania federal signal vama as380 w zestawie centralka+pilot z kablem+niebieska lampa kierunkowa zestaw sprawny mogę wysłać za pobraniem, cena 500zł
 14. Ten kogut nie jest produkowany w Belgii, a na Tajwanie. Nie jest to zbyt wysoka półka, chociaż ciężko coś znaleźć rozsądnego w tym przedziale cenowym. A ilość trybów błysku powinna być ostatnim parametrem przy wyborze dobrej lampy ostrzegawczej.
 15. Ładny stan napisów na "reklamie". Porządne czyszczenie i polerka na pewno zrobią różnicę. jak tam klosze od halogenów przednich? Często są ostro wypalone. Środek bardzo zawilgocony czy w miarę ok?
 16. Witam, z własnego doświadczenia mogę polecić koguta AEB 515, kraj produkcji Belgia. Wejdź do tematu o moich eksponatach i tam jest jego zdjęcie w ostatnim poście. Ma 10 diod led i 14 trybów błysku dostępnych z przycisku po zdjęciu klosza. Mocowanie na magnes i przyssawki uważam że wytrzyma więcej niż 80 km/h. Tutaj Masz link do strony producenta: https://www.aeb.be/en/product/flitslicht10led-magnetisch12-24v-or. Na koniec łap namiar na sprzedawcę u którego ja kupowałem osobiście nie jedną sztukę, bo mam do niego dość blisko i sobie pojechałem. W ogłoszeniu kogut jest podpisany jako numer "18":
 17. Witam, Poszukuje najlepiej nowej lampy pojedyńczej na magnes idealnie do 70/80 km/h, 60 też ujdzie. , zależy mi na Led, złączu 12V pod zapalniczkę i zmiennych trybach świecenia. Budżet to 200 zł. Przejrzałem trochę internet i nie bardzo wiem czego szukać, nie znam się na jakości chińczyków, znalazłem fristorma ft-100 ale on ma tylko jeden tryb świecenia. Coś polecicie?
 18. LZP Czeka aż zacznie mi się nudzić he he
 19. No wiem wiem ideałów się nie poprawia
 20. No i taka odpowiedź mnie satysfakcjonuje. Faktycznie jest trochę jakby cicho. Podejrzewam że tego generatora nie da się podkręcić???
 21. Chociażby dlatego że generowane przez niego pasma skutecznie omijają optymalne zakresy pracy praktycznie wszystkich dostępnych głośników powodując, że pracują w gorszych warunkach podnosząc ich awaryjność i obniżając skuteczność. Dodatkowo zakresy te idealnie topią się w szumie ulicznym powodując, że sygnalizacja staje się nieskuteczna. A jak chyba powszechnie wiadomo - sygnalizacja ma podnosić bezpieczeństwo podczas jazdy pojazdem uprzywilejowanym.
 22. Czemu twierdzisz że to badziew nie generator??? Skoro jest używany tyle lat w pojazdach to chyba się jakoś sprawdza. Jest to taki sam produkt Gameta jak inne przez tą firmę produkowane. To tak samo jakbym powiedział że Ford to badziew nie samochód.
 23. No taki zestaw mam na aucie. Ze zdemontowaniem trochę trudno. Więc będzie musiał zostać.
 24. Jak takie masz i nie masz innego wyjścia to takie stosuj. Ja osobiście bym wywalił ten generator do kosza. Pokazany głośnik na zdjęciu nie będzie lepiej działał a jak już to się szybciej zepsuje niż gamet - federalowskie już tak mają.
 25. To znaczy że co mam wrzucić generator i głośnik do śmieci??
 26. To jest akurat badziew a nie generator i żaden dostępny głośnik dobrze współpracować z nim nie będzie. Skutecznie omija charakterystykę prawidłowej pracy dostępnych głośników.
 27. To znaczy jaki powinien być do tego generatora??
 1. Load more activity