krupers

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Rozumiem. Ogólnie to auto musi być dość regularnie myte (i kwestia wizerunku, i kwestia formalna), ale z racji wagi takiego głośnika nie będzie odkręcany i ponownie przykręcany, dlatego po prostu myślałem o jego ochronie, ale z drugiej temu braku obaw, że jak przejedziesz lancą obok i trochę się tam wleje nie umrze. Dziękuję za konkrety i sugestie - poszukam tego drugiego! :)
 2. Dziękuję - rozumiem, wydaje się to być jasne i klarowne ? Dziwne tylko, że takich informacji nie mogę nigdzie uzyskać z broszur i danych technicznych (albo nie umiem szukać) ?
 3. Witajcie i z góry przepraszam za od razu pierwszy wpis tutaj. Mamy potrzebę wymiany głośników w pojeździe pilota na takie osadzone. Wybór padł na YD-100B lub AS 124. Pytanie jest jednak dość nietypowe - nie mogłem go znaleźć ani w dokumentacji, ani na Forum. Chodzi o stan wodoszczelności czy ochrony przed zalaniem/myciem. Jak wygląda sprawa podczas deszczu głośnika/ulewy, czy potrzeby mycia pojazdu? Czasem jest ubłocony i pobrudzony, a zwykle leci myjka i nie da się nie zalać głośnika... Z góry dziękuję za pomoc i informacje zwrotne.
 4. krupers

  Witam

  Witam, jestem niezależnym użytkownikiem elektroniki i nagłośnienia w pojazdach używanych przede wszystkim jako pilot/pojazd techniczny na torach podczas imprez klubowych. Dziękuję za przyjęcie ?