michalsc

Moderators
 • Content Count

  263
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26

michalsc last won the day on January 21

michalsc had the most liked content!

Community Reputation

40 Excellent

2 Followers

Personal Information

 • Kraj pochodzenia
  Polska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kabla w K5 nie ma bo ta wersja nie obsługuje tego kanału
 2. Można zgłosić do Transportowego Dozoru Technicznego - podejmują się takich spraw. Generalnie jak ma się taką lampę w ręku to łatwiej to ogarnąć
 3. Oczywiście, że jest to niezgodne z wymogami homologacyjnymi. Jaki producent, taka jakość...
 4. Niestety badania R10 nawiązują do widełek CISPR, a te są podzielone na klasy. Żeby dostać papier z R10 nie trzeba spełnić najwyższych widełek i potem wychodzą takie kwiatki...
 5. Przy zamówieniu wskaż, że mają błyskać naprzemiennie
 6. Sprawdź jeszcze połączenia i masę, bo objawy wskazywałyby na taki problem.
 7. sprawdź napięcie na akumulatorze, bo raczej to mało prawdopodobne, że lampa jest tak wybredna na źródło zasilania
 8. Ten kogut nie jest produkowany w Belgii, a na Tajwanie. Nie jest to zbyt wysoka półka, chociaż ciężko coś znaleźć rozsądnego w tym przedziale cenowym. A ilość trybów błysku powinna być ostatnim parametrem przy wyborze dobrej lampy ostrzegawczej.
 9. Chociażby dlatego że generowane przez niego pasma skutecznie omijają optymalne zakresy pracy praktycznie wszystkich dostępnych głośników powodując, że pracują w gorszych warunkach podnosząc ich awaryjność i obniżając skuteczność. Dodatkowo zakresy te idealnie topią się w szumie ulicznym powodując, że sygnalizacja staje się nieskuteczna. A jak chyba powszechnie wiadomo - sygnalizacja ma podnosić bezpieczeństwo podczas jazdy pojazdem uprzywilejowanym.
 10. Jak takie masz i nie masz innego wyjścia to takie stosuj. Ja osobiście bym wywalił ten generator do kosza. Pokazany głośnik na zdjęciu nie będzie lepiej działał a jak już to się szybciej zepsuje niż gamet - federalowskie już tak mają.
 11. To jest akurat badziew a nie generator i żaden dostępny głośnik dobrze współpracować z nim nie będzie. Skutecznie omija charakterystykę prawidłowej pracy dostępnych głośników.
 12. głośnik powinien być dopasowany do charakterystyki generatora. W tym przypadku ani jeden ani drugi nie pasuje do generatora.
 13. Witam, jeśli jest dźwięk ze wzmacniacza, to prawdopodobnie jest uszkodzony głośnik lub jest przerwa na linii wzmacniacz-głośnik. Pozdrawiam