Ibs1

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przepraszam, ale wypraszam sobie. Dzisiaj podłączyłem zure 1120 pod JEDEN głośnik GŁ 80 i działa lepiej niż Elektra YDB-100
 2. to zwykły horn elektonik no ale jeśli nie to okej. Pozdrawiam
 3. A takie jeszcze pytanko mam, mógłbyś wytłumaczyć jak podłączyć modulator Hsgp-m 513?
 4. Jak w temacie, najlepiej żeby był ze schematem podłączenia ale może być jakikolwiek. Nie interesują mnie same centralki albo same piloty ?
 5. dodam tylko że w belce są 3 głośniki (prawdopodobnie po 50w i 4ohm) ponieważ razem z belką zakupiłem modulator HSGP-513 od Horn Elektronik. i od każdego głośnika wychodzą 2 przewody; niebieski i brązowy, czy ja mogę podłączyć te dwa przewody pod zurę 1120 czy muszę je najpierw złączyć żeby było po 100w i 8ohm i dopiero podłączyć?
 6. jeśli chodzi o zury wszelkie itp produkty od elfir to polecam serwis elfir Kobylnica ul.Nad Śluzą 2, w 3 dni naprawili i odesłali naprawioną zurę 1120 którą wysłałem do nich z uszkodzonym procesorem ?
 7. Witajcie, ostatnio zakupiłem belkę ostrzegawczą produkcji pw gamet oraz zure 1120, mam taki przekaźnik i wiem tylko że żeby to razem działało to taki przekaźnik potrzebuje. Moje pytanie jest takie czy ktoś mógłby powiedzieć jak podłączyć. (od belki idą trzy kable, żółto zielony to masa całej belki a te dwa pozostałe to koguty lewa i prawa strona)