Dawid181

Members
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeszcze mam pytanie bo będę podłączał lampy pod ten modulator. Czy nie jest potrzebny kolejny plus akumulatora lub z plusa z modulatora żeby lampy się włączały?? Posiłkując się grafiką napisane jest jasno "zasilanie lamp +12V". Z lampy wiadomo wychodzą dwa przewody z czego jeden to minus do nadwozia, drugi z kolei to plus w kostce A,B,C lub D. Dobrze rozumiem???
 2. Panowie mam pytanie podłączając oświetlenie zewnętrzne pod kostkę B,C lub D to wciskając klawisz np. B włączą sie lampy?? Czy do lamp są potrzebne jakieś przerywacze czy gamet ma już coś w środku co powoduje mruganie. Czy w kablu B,C,D po wciśnięciu jest prąd??
 3. A pod które przewody się podłącza lampy zewnętrzne??
 4. Panowie mam pytanie bo męczy mnie nowy posiadacz mojego Gameta. Czy pod kable od głośników można podłączyć coś takiego jak stroboskopy na pilota?? To podobno coś takiego co ma sterownik pilota i wystarczy podłączyć pod akumulator i działa. Czy podłączając te światełka pod głośnik się to nie spalą się????
 5. Generator i syrena zdemontowana z auta. Co wsadzić żeby dobrze działało i się nie psuło???? Oczywiście chodzi mi o używkę. Proszę o podpowiedź
 6. No wiem wiem ideałów się nie poprawia
 7. No i taka odpowiedź mnie satysfakcjonuje. Faktycznie jest trochę jakby cicho. Podejrzewam że tego generatora nie da się podkręcić???
 8. Czemu twierdzisz że to badziew nie generator??? Skoro jest używany tyle lat w pojazdach to chyba się jakoś sprawdza. Jest to taki sam produkt Gameta jak inne przez tą firmę produkowane. To tak samo jakbym powiedział że Ford to badziew nie samochód.
 9. No taki zestaw mam na aucie. Ze zdemontowaniem trochę trudno. Więc będzie musiał zostać.
 10. To znaczy że co mam wrzucić generator i głośnik do śmieci??
 11. To znaczy jaki powinien być do tego generatora??
 12. Ten federal jest głośniejszy od tego groma???
 13. Witam. Mam pytanie o zamianę głośnika do modulatora Gamet Gam 150 PB z Gamet Grom G100 na Federal Signal ze zdjęcia. Nie bardzo wiem jaki to model bo nie mogę nigdzie znaleźć oznaczeń. Czy modulator się nie opali od niego??
 14. Witam. Do sprzedania używany głośnik o dużej mocy firmy Federal Signal. Sprawny w bardzo dobrym stanie. Wysyłka do uzgodnienia ale i odbiór osobisty też wchodzi w grę.