Szymon Chojnacki

Moderators
  • Content Count

    14
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szymon Chojnacki

  1. Nie polecam tej lampy do stosowania za szybą ze względu na brak osłony zapobiegającej powstawaniu refleksów. W porze nocnej lampa może odbijać błyski od szyby oślepiając kierowcę pojazdu uprzywilejowanego, a tym samym przyczynić się do niebezpiecznych sytuacji na drodze. Do stosowania za szybą nadają się tylko lampy w specjalnych osłonach, np. Viper S2 pojedynczy lub podwójny Federal Signal Corporation itp.
  2. Co do lampy LBL-20K1N to jest to najlepsza lampa pojedyncza oparta na technologii diód led spośród rodzimych producentów (Elfir, Elektra, Gamet). Niezawodny moduł MD12, dobrze dopracowana optyka i niski pobór prądu. Jeśli ktoś szuka niskobudżetowej lampy pojedynczej i nie stać go na Federal Signal czy Code3 to Elektra może być przyzwoitą alternatywą.
  3. http://www.youtube.com/watch?v=Kq8BQZ5E ... ature=plcp polecam
  4. Witam wszystkich serdecznie! Z youtube.com i czerownesamochody.com znany jako KARETKOWO. Gdyby ktoś miał pytania dotyczące sygnalizacji dźwiękowej amerykańskich firm Federal, Whelen, Carson czy Code3 PSE - służę pomocą Pozdrawiam!