Piorun975

Registered
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Kraj pochodzenia
  Polska
 1. Witam, Posiadam 3 modulatory GES-110 które sądzę że są sprawne. Do nich posiadam dwa piloty, jeden w ogóle nie reaguje na przycisk włączenia, drugi zaś syrenę odpala tylko na klawiszu z kierownicą. Przycisk włączenia syreny choć podświetlony nie reaguje. Przyciski od lamp wydają się reagować poprawnie. Może przycisk odpowiadający za czerwone światło nie działa poprawnie bo nie gaśnie dioda po kliknięciu. Belki na razie nie mam aby podłączyć. Towarzyszą temu dziwne kombinacje diod od poziomu głośności. Piloty reagują tak samo na wszystkich 3 gesach. W czym szukać pr
 2. Jak nie znajdę to pewnie napiszę z prośbą o informację. Naprawiam zurę ze śmietnika policyjnego, możliwe że ta "niesprawna" to od tego pilota jest.
 3. Ożywię lekko temat, ma ktoś schemat połączeń pilota starszego typu z czerwonym oświetleniem zamiast pomarańczowego?
 4. Witam, Poszukuje najlepiej nowej lampy pojedyńczej na magnes idealnie do 70/80 km/h, 60 też ujdzie. , zależy mi na Led, złączu 12V pod zapalniczkę i zmiennych trybach świecenia. Budżet to 200 zł. Przejrzałem trochę internet i nie bardzo wiem czego szukać, nie znam się na jakości chińczyków, znalazłem fristorma ft-100 ale on ma tylko jeden tryb świecenia. Coś polecicie?
 5. Wykluczyłem w 100 % awarie kabla i manipulatora gdyż mam drugą zurę i na niej działa poprawnie. Czy oprócz u Elfira dostanę gdzieś schemat układu w tym modulatorze ? Może gdzieś już wypłynął ?
 6. A ile mniej więcej serwis bierze za usunięcie usterki ?
 7. Trochę mineło, w między czasie nabyłem 3 różne piloty do testów. Wiem że piloty są sprawne. Problem jednak z tym egzemplarzem zury jest dalej ten sam, po podłączeniu do napięcia zapala się dioda na pilocie jednak po kliknięciu nie załącza wszystkich funkcji. Testowałem nie podłączając głośnika. Rozebrałem modulator i w sumie stan wewnętrzny jest okej, nie widać żadnych przypaleń , oderwanych kabli. Kabel ten z db-9 i rj45 też wygląda okej. Pomysły ?
 8. Dzięki, Na razie muszę wymienić kable w głośniku, bo są w fatalnym stanie. Jeszcze jedno pytanie, co to za końcówka ta 8 OK czy ON (8 krotna/pinów) bo chciałbym zakupić drugą część i już ładnie łączyć tak jak powinno być.
 9. Schemat to widziałem, ale w głośniku mam niebieski i biały kabel i który podłączyć do którego brązowego ? czy nie ma to znaczenia ? A wiesz może coś więcej o tej usterce ? Co najczęściej jest przyczyną ? Bo będę chciał to naprawić, kwestia czy taniej wyjdzie usunięcie usterki czy kupienie pilota.
 10. Witam, Posiadam Zure 5120 MOSFET, prawdopodobnie z jakąś usterką na pilocie bo guzik nie uruchamia jej (poświetlenie jest) Dostałem do niej głośnik PW Gamet 100W (ten 6 kątny, do zamontowania w zderzaku) z wtyczką w ogóle nie pasującą do zury. Jak najlepiej rozwiązać ten problem ? Dodam że raczej nie będę podłączał do oświetlenia. Złącze hermetyczne OH-2 to jest do klaksonu połączenie, dobrze widzę na instrukcji ? Dzięki za odpowiedź