FilipMB

Registered
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Kraj pochodzenia
  Polska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sprzedam zestaw 4 belek federal signal streethawk. Klosze pomaranczowe, czerowne, niebieskie i przezroczyste. Wszystko kompletne i działające (wszystkie rotatory działają, przepaliły się 4 żarówki z tych wszystkich belek. Chciałbym dostać przynajmniej 2500 ale możemy ponegocjować, belki do odbioru w Lodzi. Zdjęcia wrzucę pod wieczór.
 2. Cześć, chciałem wypolerować klosze w swoich dwóch belkach (Whelen Edge Ultra 9000 i Whelen Liberty). Whelen edge ma niebieskie, pomarańczowe i 2 małe przezroczyste klosze, a whelen liberty ma same przezroczyste. Klosze kolorowe są matowe i nie przepuszczają tyle światła co kiedyś. Wszystkie przezroczyste klosze są pożółkłe (z racji wieku). Czym radzicie najpierw wyczyścić, a później wypolerować? Jakieś domowe sposoby albo proste środki które są dostępne w pierwszym lepszym hipermarkecie. Będę wdzięczny za wszelką pomoc i rady. Chciałbym uzyskać efekt taki jak na zdjęciach. (zdjęcia podglądowe)
 3. Cześć, mam parę gratów do oddania z Ameryki za nie duze pieniądze. Leżą i zalegają w garażu. Mała zniżka dla forumowicza jednak nie chciałbym ich oddawac za grosze. Whelen 400 series ledy niebieskie - 2 moduły - 150zl Whelen edge boczne klosze niebieskie -80zl Major Police Supply zasilanie do stroboskopów. - 80zl. Jak tylko dokończę belke Whelen Edge ultra 9000 to też wrzucę na sprzedaż. Ogłoszenia z rzeczami powyżej mozna znaleźć na olx. Jak ktoś coś chce dajcie znac w komentarzach.
 4. Mam jeszcze do wzięcia code 3 mx7000.
 5. Dzień Dobry, mam do wzięcia w US 4 streethawki. 2 niebiesko czerwone, 1 cała czerowna, 1 pomarańczowa. Wszystkie belki w pelni działają i mają 48 cali długości (122cm) oprócz pomarańczowej która ma lekko pęknięty klosz, 53 cale długości(135cm) i dolna sekcja światelek nie działa. Pomarańczowa i czerwona mają kratkę pośrodku (bez glosnika, trzeba by było dokupić), niebiesko czerowone mają białe oświetlenie pośrodku. Waham się czy wziąć, czy ktoś jest tym zainteresowany? Belki byłyby w PL na początku lutego, odbiór osobisty w Łodzi lub wysylka. Kontakt [email protected] Cena za wszystkie 4