FederalSignal Vama AS-425


Rekomendowane odpowiedzi

Do OSP kupiliśmy uprzywilejowany samochód VW z Niemiec. Na jego wyposażeniu został modulator AS-425 oraz belka zespolona i dodatkowe światła z przodu. Problem polega na tym, że brak jest manipulatora i nie wiem czy można go gdzieś dokupić czy istnieje jakiś zamiennik, który współpracuje z generatorem. Ponad to został jeszcze modulator świateł FederalSignal FA-520/A ale bez okablowania i również w tym przypadku nie mam pojęcia jak to podłączyć. Proszę fachowców o pomoc i jakieś schematy. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj serdecznie,

Jeśli chodzi o przetwornicę strobo to wstawiam schemat podpięcia. Gdybyś miał wątpliwości to mogę opisać do dokładniej ale wydaje mi się że uda się. Sprawa modulatora jest bardziej zakręcona. Bardzo bym prosił o jedno albo dwa poglądowe zdjęcia i dokładny model z naklejki. Dokładny model, numer referencyjny oraz jak aktualnie rozwiązane jest sterowanie.

 

FA520.jpg.abf317cb090e44bf42b4eddc7d31f046.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za schemat, rozumiem że sterowanie mogę zrobić na zwykłych wyłącznikach samochodowych samodzielnie choć wolałbym mieć jakieś sterowanie oryginalne (w samochodzie została tylko przetwornica bez okablowania).

Co do generatora to zamieszczam zdjęcia i mam nadzieję, że to coś pomoże.

Pozdrawiam

DSC_0171.JPG.1556b89f71ac75471216c54eda162ffc.JPG

DSC_0173.JPG.1688a7fa8decf52b6d0c6d78d158871e.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się